Žmonija nuolat bando sukurti visiem suprantamą, tobulą kalbą


Zmonija nuolat bando sukurti visiems suprantama tobula kalba. Kaip keičiasi jauno žmogaus kalba kai bando pritapti prie bendraamžiu. Zmonija bando sukurti tobula kalba. Zmonija nuolat bando sukurti tobula kalba. Rasinys ar lietuvio sirdi nuolat spaudzia nuliudimas?. Ar lietuvio sirdi nuolat spaudzia nuliudimas rasinys. Ar lietuvio sirdi nuolat spaudzia nuliudimas speros.lt. Zmonija nuolat bando sukurti visiems suprantama, tobula kalba. Zmonija bando sukurti visiems suprantama kalba. Ar lietuvio širdį nuolat spaudžia nuliūdimas.

Žmonija nuolat bando sukurti visiem suprantamą, tobulą kalbą. Pristatykite tokių bandymų ir argumentuotai paaiškinkite, kuo jie jums patrauklūs. Babelio bokštas. Anglų kalba. Esperanto kalba.

Buvo ir tokių žmonių kurie stengėsi sukurti paprastą, visiem lengvai išmokstamą, universalią kalbą kurios jis tikėjosi galės tapti naujomis pasaulinėmis lingua franca kalbomis.

Vienas iš labiausiai pasisekusių bandymų buvo žydų tautybės mokslininko Liudviko Lazaro Zamenhofo sukurta Esperanto kalba. Pačio Zamenhofo gimtosios kalbos buvo lenkų, rusų, bei jidiš kalbos.

Dar besimokydamas gimnazijoje jis galvojo apie universalią kalbą. Jo nuomone kalbų įvairovė ir buvo nesusikalbėjimo priežastis. Iš pradžių jis mastė apie lotynų ir graikų kalbas kaip universaliąsias, bet vėliau suprato, kad šios kalbos yra pernelyg sunkios.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (712 žodžiai)
  • Mokykla
  • Justas111
  • Žmonija nuolat bando sukurti visiem suprantamą, tobulą kalbą
    10 - 3 balsai (-ų)
Žmonija nuolat bando sukurti visiem suprantamą, tobulą kalbą. (2012 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmonija-nuolat-bando-sukurti-visiem-suprantama-tobula-kalba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 22:43
×