Žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą


Žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą.. Bandymai sukurti tobula kalba. Zmonija nuolat bando kurti visiems suprantama tobula kalba. Visiems suprantama kalba. Bandymas sukurti tobula visuomene. Tobulos kalbos. Zmonija bando sukurti. Zmonija nuolat bando sukurti tobula kalba. Žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą. pristatykite tokių bandymų. Sukurti gyvenimo aprasyma referatas.

Žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą. Pristatykite tokių bandymų ir argumentuotai paaiškinkite, kuris iš jų labiau pavyko.

Žmonės jau taip yra sutverti – visada nori sukurti tobulą bei išpuoselėtą pasaulį: turėti tobulą darbą, gyventi idealioje šeimoje ar pajusti neįkainojamą meilės jausmą. Manau – tai puiku, nes tobulybės siekimas skatina žmogų veikti ir nestovėti vienoje vietoje. Galiu teigti – žmogus nori sukurti ne tik tobulą finansinį ar moralinį pagrindą, bet ir idealią kalbą, kuri tiktų jo sukurtame pasaulyje. Šiame savo darbe aš pristatysiu kelias kalbas, kurios, mano nuomone, galėtų pretenduoti į „tobulos kalbos“ titulą.

Pirmoji kalba, apie kurią kalbėsiu – tai lotynų kalba. Nors ši kalba oficiali yra tik mažiausioje pasaulio valstybėje – vatikane, tačiau lotynų kalba turi labai turtingą istoriją. Pirmasis argumentas, pagrindžiantis šios kalbos tobulumą – kalba labai sena, tačiau ji vis dar vartojama ir mūsų dienomis: medicinoje, farmacijoje, bažnyčioje. Lotynų kalba padėjo tvirtą pagrindą, kuriantis visoms indoeuropiečių kalboms – tai kitas teiginys, kuris parodo šios kalbos idealumą. Pavyzdžiui, žodis „tėtis“ lotyniškai skambėtų „tata“. Panašiai skamba, tiesa? Trečiasis teiginys apie lotynų kalbą – ji laikoma šventąją kalba, nes šią kalba parašyta biblija, iki xvi a. Lotynų kalba buvo skaitomos mišios visose bažnyčiose. Manau, dar reiktų paminėti ir tai – lotyniški posakiai yra išlikę iki mūsų dienų. Turbūt esate girdėję posakį „veni, vidi vici“, reiškianti „atėjau, pamačiau, nugalėjau“. Reziumuojant – lotynų kalbą galima vadinti tobula, nes ji turi išliekamą vertę po tiek daug metų ir, manau, nebus užmiršta dar ilgai.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 8 KB
  • m.
  • 2 puslapiai (849 žodžiai)
  • Mokykla
  • Lukas
  • Žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą
    10 - 1 balsai (-ų)
Žmonija nuolat bando sukurti visiems suprantamą, tobulą kalbą. (2012 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmonija-nuolat-bando-sukurti-visiems-suprantama-tobula-kalba.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 15:55
×