Žmonių bendravimas


Žmonių bendravimas tarpusavyje. Bendravimas – kas tai? Bendravimas – tai prasminga sąveika tarp dviejų ar daugiau žmonių. Tačiau ne retai. Žmonėms bendravimas yra būtinas. Bendravimas su užseniečiais. Užseniečiai , atvykę į svetimą šalį stengiasi būti labai maloniais. Išvados. Be bendravimo žmonės pakriktu.

Tačiau ne retai galime pastebėti , kad žmonės susiskirsto į grupeles.Pvz. Turtingi , išsilavinę žmonės dažniau sau į draugus renkasi , tokius pačius kaip ir jie , išsilavinusius , turtingus . Juk jiems gali būti neįdomu bendrauti su žmonėmis , kurie šiame gyvenime nematė nieko išskyrus darbą ir šeimą . Sunku būtų rasti apie ką kalbėtis , bendras temas ar pomėgius , tad kartais jie į žmones ,kurie nėra tokie kaip jie žiūri iš aukšto , leisdami suprasti , kad jie yra aukščiau visų. Dar blogiau kai šie piliečiai , turėdami viską ką jie nori ir net per daug , nesugeba pagalvoti apie benamius , juk jie irgi žmonės . Labai dažnai galima pastebėti , kaip pro benamį einantys žmonės nusuka savo žvilngsni į šoną ar net apsimeta , kad kalbasi telefonu , kad tik nereikėtu sušelpti benamio .

Išvados : Be bendravimo žmonės pakriktu , būtų visą laiką pikti ar kuom nors nepatenkinti . Bendravimas yra būtinas kiekvienam .Bendraujant žmonės atsirenka su kuom jie nori bendrauti .

  • MS PowerPoint 800 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (471 žodžiai)
  • Renata
  • Žmonių bendravimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Žmonių bendravimas. (2014 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmoniu-bendravimas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 12:58
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo