Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas 5 variantas


Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas. Žmonių srauto tankio formulė. Apskaičiuoju kiekviename ruože srauto judėjimo intensyvumą Formulė. Judėjimo laiką kelio ruože apskaičiuojame pagal formulę. Žmonių evakuacijos skaičiuojamas laikas ts yra žmonių srauto judėjimo kelio kiekvieno ruožo laikų suma ti ir išreiškiamas formule. Medinių konstrukcijų ribinės laikančios galios gaisro atveju skaičiavimas. Medienos apanglėjimo greitis.

Duota: Variantas nr.5, žmonių skaičius (N) 70, žmogaus horizontalios projekcijos vidutinis plotas (f) 0,1 m2.

b – ruožo plotis, m.

Horizontalus kelias: V = 40 m/min, q = 16 m/min;

Laiptai žemyn: V = 40m/min, q = 16 m/min;

Jeigu qi

Atsakymas: Žmonių evakuacijos laikas iš auditorijos yra 2 min. Minimalus evakuacijos būtinasis laikas iš paskaitų salės yra 2 min, todėl gautas evakuacijos laikas, kai patalpoje yra 70 žmonių, yra lygus evakuacijos būtinajam laikui ir atitinka reikalavimus.

Elementų skerspjūvis yra120x120 mm ir didesnis, todėl yra imama V = 0,7 mm/min reikšmė.

Žinant konstrukcijos aukštį (a) ir plotį (b), skaičiavimai atliekami nuoseklaus priartėjimo keliu. Pirmiausia pasirenkamas gaisro poveikio konstrukcijai laikas T. Šiam laikui skaičiuojamas konstrukcijos skerspjūvio pokytis ir tikrinama sąlyga.

Išvada: Apskaičiavus N/A, MPa gauname mažesnius atsakymus nei medienos norminio atsparumo norma (25 MPa). todėl, galime teigti, kad atsparumas yra per mažas ir neatlaikytų apkrovos.

Esant linijinei apkrovai, lenkimo momentas M apskaičiuojamas taip:

Braižomas grafikas ribinės laikančiosios galios priklausomybės nuo laiko T ir nustatomas konstrukcijos atsparumo laikas Tr gaisro atveju.

  • Microsoft Word 77 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (811 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintarė
  • Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas 5 variantas
    10 - 2 balsai (-ų)
Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas 5 variantas. (2015 m. Gruodžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmoniu-evakuacijos-is-pastatu-trukmes-skaiciavimas-5-variantas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 02:53
×