Žmonių pervežimas verslo planas


Paslaugos apibūdinimas. Įmonės aprašymas ir vežimo rūšys. Maršrutas. Transporto priemonė. Įmonės charakteristika. Rinkodaros planas. Vartotojai. Konkurentai. Paslaugų organizavimas. Maršruto schema. Laiko sąnaudų suvestinė. Įmonės veiklos rodiklių skaičiavimas. Metinė automobilio rida. Metinė rida su kroviniu. Ridos išnaudojimo koeficientas. Personalas. Darbo užmokestis. Finansinis rodiklis. Rizikos įvertinimas. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Įmonės tikslas: Įsitvirtinti taksi veikla užsiimančių įmonių rinkoje, aptarnaujant kuo didesnį žmonių kiekį, gerinant paslaugos kokybę ir saugumą didinti įmonės pelną.

Individuali įmonė „ELITA“ yra žmonių pervežimo paslaugas teikianti firma. Ji įkurta 2013 m. rugsėjo 28 d. Ši įmonė orientuojasi į tuos klientus, kurie neturi savo nuosavo automobilio ar tiesiog nori išbandyti naujas paslaugas, kurias gali teikti taksi. Įmonė už savo konkurentus pranašesnė palankios įsikūrimo vietos pasirinkimu, prieinama kaina bei aukšta teikiamų paslaugų kokybe. Įmonės vadovas turi 10 metų patirtį keleivių pervežimo srityje, todėl šis darbas nebus svetimas ir naujas.

Norint steigti taksi įmonę, reikia pakankamai pinigų visiems įrenginiams bei transporto priemonėms įsigyti. Šiai taksi įmonės kūrimosi pradžioje reikia 46000EUr.

Taksi įmonė „ELITA“ yra neribotos turtinės atsakomybės individuali įmonė (IĮ). Tai yra keleivių vežimo rūšis. Ji įregistruota 2012 m. rugsėjo 28 dieną juridinių asmenų registre Panevėžio filiale. Įmonė veiklą žada pradėti nuo 2012 m. spalio 1 dienos. Įmonė nuomojasi 100 m2 patalpas Panevėžyje. Naujojoje taksi įmonėje iš viso dirbs 17 darbuotojų – vadovas, buhalterė, valytoja, dvi dispečerės ir 12 vairuotojų. Taksi įmonė „ELITA“ įkurta siekiant patenkinti iškilusį poreikį, susijusį su žmonių pervežimu nuo taško A į tašką B. Keleivių pervežimo verslo imamasi, nes norima pagerinti jau teikiamų pervežimo paslaugų kokybę. Taip pat toks verslas nėra labai rizikingas ir gan greitai atsiperkantis. Įmonės įkūrėja yra Edita Jankovskaitė, kuri turi 10 metų patirtį keleivių pervežimo įmonėje. Steigiamos įmonės kapitalas yra 160 000 litų. Ši įmonė įsikūrusi Klaipėdos gatvėje 36. Tai gana palanki vieta naujai įmonei kurtis, nes šioje gatvėje yra daug skirtingų įmonių, vykdančių skirtingas veiklas. Taip pat tai gana judri gatvė, todėl pravažiuojantieji galės pastebėti ir naująją taksi įmonę.

Tam, kad įmonė dirbtų ne tik pelningai, bet ir tikslingai, reikia nutarti, ko tiksliai bus siekiama. Todėl reikia nustatyti įmonės tikslus.

Įmonės tikslas: Įsitvirtinti taksi veikla užsiimančių įmonių rinkoje,aptarnaujant kuo didesnį žmonių kiekį, gerinant paslaugos kokybę ir saugumą didinti įmonės pelną.

Sudarius įmonės tikslus, pasidaro paprasčiau kurti įmonę, nes jau yra žinoma, ko bus siekiama. Nuo pat įmonės įkūrimo momento reikia pradėti galvoti apie verslo perspektyvas. Kuriamos taksi įmonės „ELITA“ perspektyvos gana neblogos – nėra daug konkurentų, tad įsitvirtinti turėtų būti nesunku. Taip pat šios įmonės vežimo kaina yra mažesnė už konkurentų. Tai lemtų didesnį žmonių susidomėjimą ir iškvietimų skaičių.

Kadangi įmonė siekia pritraukti kuo daugiau klientų, reikia pagalvoti ir apie įmonės plėtrą. Tai reikalinga, siekiant pritraukti dar daugiau klientų ir taip padidinti pelną. Įmonė palaipsniui plėstųsi, steigtų naujus filialus ne tik Panevėžyje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Tai leistų aptarnauti didesnį kiekį žmonių, sukurti daugiau darbo vietų, populiarinti pačią įmonę bei pritraukti dar daugiau klientų. Galbūt tai leistų susidaryti lojaliam klientų ratui. Tad įmonės plėtimasis išeitų į naudą ne tik visuomenei, bet ir pačiai įmonei.

Šiuo metu taksi automobiliai važinės tik mieste ir Panevėžio rajone. Į dieną maksimaliai leistina bus nuvažiuoti 300km.

  • Transportas Verslo planas
  • Microsoft Word 626 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3187 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edita
  • Žmonių pervežimas verslo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
Žmonių pervežimas verslo planas. (2016 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmoniu-pervezimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:03
×