Žmonių požiūris į fizinio aktyvumo įtaką sveikatai ir sveikai gyvensenai


Sveika gyvensena ir fizinis aktyvumas diplomins darbas. Valgiaraštis įvairaus amžiaus žmonėms.

Įvairaus amžiaus žmonių požiūris į fizinio aktyvumo įtaką sveikatai ir sveikai gyvensenai. Santrauka. Summary. Įvadas. Literatūros šaltinių apžvalga ir analizė fizinis aktyvumas teoriniu aspektu, bei jo įtaka žmonių sveikatai ir sveikai gyvensenai. Fizinis aktyvumas ir jo reikšmė žmogui. Lietuva fizinio aktyvumo kontekste. Sveikatos, bei sveikos gyvensenos samprata. Aktyvios fizinės veiklos galimos traumos, kaip jų išvengti, profilaktika. Tyrimo metodika ir organizavimas. Tyrimo imtis. Tyrimo rezultatų analizė ir aptarimas fizinio aktyvumo įtaka įvairaus amžiaus žmonių sveikatai ir sveikai gyvensenai. Tyrimo rezutatų analizė ir aptarimas. Išvados. Rekomendacijos. Literatūra.

Tyrimo aktualumas: Nepakankamas fizinis aktyvumas yra žmonių rizikos faktorius, kuris gali lemti širdies ir kraujagyslių, cukrinio diabeto, nutukimo, aterosklerozės, smegenų kraujotakos sutrikimų ir insulto, osteoporozės, kai kurių vėžio rūšių ligų, lėtinių neinfekcinių ligų vystymąsi senyvame amžiuje. Pasitaiko atvejų, kuomet šios ligos fiziškai mažai aktyviems žmonėms nutinka ir dabar.

Tyrimo objektas: Įvairaus amžiaus žmonių požiūris į aktyvią fizinę veikla.

Tyrimo tikslas: atskleisti įvairaus amžiaus žmonių požiūrį į aktyvios fizinės veiklos įtaką sveikatai ir gyvensenai.

Tyrimo metodai:

1. Literatūros šaltinių apžvalga ir analizė

2. Anketinė apklausa.

3.Statistinė tyrimo duomenų analizė.

4.Grafinis duomenų vaizdavimas.

5.Tyrimo imtis ir organizavimas.

  • Pedagogika Diplominis darbas
  • Microsoft Word 290 KB
  • 2013 m.
  • 48 puslapiai (12990 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gintautas
  • Žmonių požiūris į fizinio aktyvumo įtaką sveikatai ir sveikai gyvensenai
    10 - 4 balsai (-ų)
Žmonių požiūris į fizinio aktyvumo įtaką sveikatai ir sveikai gyvensenai. (2013 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmoniu-poziuris-i-fizinio-aktyvumo-itaka-sveikatai-ir-sveikai-gyvensenai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 09:07
×