Žmonių požiūris į homeopatiją


Homeopatija nuo kandidozės. Referatas apie požiūri. Poziuris i sveikata referatas. "vaistų vaikams gamyba". Kandidoze ir homeopatija. Homeopatinis kandidozės gydymas. Homeopatija poziuris.

Homeopatija. Įvadas. Tyrimo metodika. Rezultatų analizė. Išvados. Naudota literatūra ir informacijos šaltiniai. Priedai.

Gera sveikata, stipri imuninė sistema leidžia žmonėms įgyvendinti savo svajones, gyventi pilnavertį gyvenimą. Tačiau neišvengiamai kiekvienam iš mūsų tenka susidurti su ligomis. Sunkios ar lengvos, ūmios ar lėtinės, jos vis vien sutrikdo normalų gyvenimą, priverčia žmogų sustoti, vartoti vaistus. Nemažai žmogų vartoja tik cheminius preparatus, bet šiame darbe noriu išsiaiškinti, kodėl pastaruoju metu taip plačiai imta kalbėti apie homeopatiją, kas ji ir kodėl daugelis žmonių ima ją vartoti, ypač šiuos vaistus vertina tėvai, turintys mažamečių vaikų.

Problema – pastaraisiais metais homeopatiniai vaistai tapo labai populiarūs, juos ima vartoti nemažai žmonių. Apie šią vaistų grupę plačiai kalbama visuomenėje, žiniasklaidoje. Žmonės ja susidomėjo, kaip nauju gydymo metodu, nors ji atrasta seniai. Nemažai žmonių ima ją naudoti, klausia gydytojų, slaugytojų nuomonės apie ją, prašo skirti, jei galima, šiuos preparatus. Hipotezė – žmonės vėl pradėjo domėtis ir vartoti homeopatinius preparatus, nors kurį laiką jie buvo pamiršti, mažai vartojami. Tyrimo objektas – žmonių požiūris į homeopatiją. Darbo tikslas – išsiaiškinti žmonių požiūrį į homeopatinius vaistus įvairiose amžiaus grupėse.

Uždaviniai. Išsiaiškinti sąvoką „ homeopatija“, remiantis informaciniais šaltiniais. Išsiaiškinti įvairaus amžiaus žmonių požiūrį į homeopatiją. Išsiaiškinti priežastis, kodėl žmonės vienaip ar kitaip (teigiamai, neigiamai) mano. Apibendrinti gautus duomenis.

  • Medicina Referatas
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1159 žodžiai)
  • Joana
  • Žmonių požiūris į homeopatiją
    10 - 2 balsai (-ų)
Žmonių požiūris į homeopatiją. (2012 m. Balandžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmoniu-poziuris-i-homeopatija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 11:59
×