Žmonių sveikatos priežiūra ir socialinis darbas


„Žmonių sveikatos priežiūra ir socialinis darbas“ Ekonominio sektoriaus analizė. Iššūkiai. 2013 m. 60 % bendrosios praktikos gydytojų naudojosi e. Elektroninių išteklių naudojimas. Tai padėtų mažiau. 2011 m. vasaros pradžioje dėl netinkamų medicininių atliekų tvarkymo teko skelbti ekstremalią situaciją. Medicininių atliekų tvarkymas. 2012m. 8% visų higienos normų pažeidimų sudarė būtent netinkamas medicininių atliekų tvarkymas. Medicinos įstaigų transporto gerinimo iššūkis. 2013 m. Neatgaivintu pacientų skaičius yra išaugęs iki 5 kartų lyginant su atgaivintais iškvietimo metu. Transporto priemonių pagausėjimas neteiks didesnės naudos gamtai. Lietuvą pasiekiantis saulės energijos kiekis yra pakankamas. Saulės energijos panaudojimas.  . Vėjo energijos panaudojimas. Naudojantis saulės energija, medicinos įstaigose galima saulės spinduliavimą paversti į elektros energiją. Saulės energijos pritaikymas medicinos įstaigose. Saulės energiją naudoja Haičio ir Indijos ligoninės. Saulės ir vėjo energijos naudojimas pasaulyje. Geros dienos! .


„Žmonių sveikatos priežiūra ir socialinis darbas“ Ekonominio sektoriaus analizė. Iššūkiai.

Tai padėtų mažiau naudoti popierių, kuriam pagaminti naudojami medžiai; Su šiuo iššūkiu puikiai tvarkosi Danija, Estija, Liuksemburgas, Nyderlandai ir Švedija, kurios elektroniniu būdu dalijasi tam tikra medicinine informacija.

2011 m. vasaros pradžioje dėl netinkamų medicininių atliekų tvarkymo teko skelbti ekstremalią situaciją. Tam, kad nepasikartotų buvusi situacija, pradėta sekti ES pavyzdžiu ir šiuo metu medicininių atliekų tvarkymui naudojamos tokios technologijos: garo sterilizatoriai (autoklavai); mikrobangos; dezinfekuojamos cheminėmis medžiagos (biocidai); specialios deginimo krosnys.

2013 m. duomenimis Kauno mieste gyvena 306 888 gyventojai ir yra apie 30 greitosios pagalbos automobilių, iš kurių tik 2 yra renimacinės brigados.

Transporto priemonių pagausėjimas neteiks didesnės naudos gamtai, priešingai, tačiau kai kalba eina apie žmogaus gyvybę ir sveikatą, tai atsveria darnų vystymąsi ekologine prasme.

  • MS PowerPoint 1632 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (421 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Žmonių sveikatos priežiūra ir socialinis darbas
    10 - 6 balsai (-ų)
Žmonių sveikatos priežiūra ir socialinis darbas. (2016 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmoniu-sveikatos-prieziura-ir-socialinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 13:49
×