Žmonių teisių pažeidimai


Žmonių teisių pažeidimai. Žmogaus teisės. Žmogaus ir piliečio teisių deklaracija. Visuotinė žmogaus teisių deklaracija. Europos žmogaus teisių konvencija. Žmogaus teisės Lietuvoje. Organizacijos Lietuvoje. Žmogaus teisių stebėjimo institutas. Dažniausi pažeidimai Lietuvoje. Žmogaus teisė į orumą. Nacionalistiniai ir antisemitiniai išpuoliai. Žmogaus socialinės-ekonominės teisės.

Lietuvos žmogaus teisių asociacija Lietuvos žmogaus teisių centras, Mano teisės Žmogaus teisių stebėjimo institutas Lietuvos žmogaus teisių ir socialinių garantijų gynimo organizacija Lietuvos žmogaus teisių lyga Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga Lietuvos Respublikos žmogaus teisių gynimo ordinas Žmogaus teisių gynimo ir socialinės integracijos centras Nacionalinio žmogaus teisių gynimo centras Vartotojų ir žmogaus teisių gynimo organizacija.

Žmogaus orumas –  tai ir teisė, ir pareiga, ir kitų teisių sudedamoji dalis, ir visų teisių suma. Jeigu žmonės stengtųsi, visur ir visada, kad aplink juos esančių žmonių orumas būtų užtikrintas, nereikėtų net šitiek pastangų bandant nustatyti, kokios pavienės teisės yra pažeidinėjamos.

  • MS PowerPoint 221 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (426 žodžiai)
  • Aivaras
  • Žmonių teisių pažeidimai
    10 - 7 balsai (-ų)
Žmonių teisių pažeidimai. (2015 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/zmoniu-teisiu-pazeidimai.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 01:39
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo