Žodinio loginio mastymo tyrimas


Loginio mastymo klausimai. Loginio mastymo uzduotys. Loginio mastymo testas. Loginio mastymo testai. Loginis mastymas kas tai. Loginis testas. Loginio mastymo teorija ir praktika. Mastymo+uzduotys. Loginio mastymo uzdaviniai. Loginio mastymo uždqviniai.

Žodinio –loginio mąstymo tyrimas. Įvadas. Vaikų žodinio-loginio mąstymo tyrimas. Tyrimo tikslas. Metodika. Tiriamieji. Tyrimo priemonės. Tyrimo eiga. Domenų ,apdorojimas. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Išvados. Literatūra.

Tyrimo tikslas: Nustatyti sugebėjimą apibendrinti žodinę informaciją, t. y. Jos elementuose išskirti bendrus esminius požymius ir tuo remiantis atskleisti ar vaikai sugeba juos suklasifikuoti. Palyginti septinmečių ir devynmečių sugebėjimą klasifikuoti daiktus. Išsiaiškinti kaip vaikai argumentuoja savo pasirinkimą.

Ilgiausei užduotis sprendė 9-oji mergaitė ji viska atliko per 10.59min, o tai yra 635sekundės, užduočių atlikimo laiko vidurkis-42.36 sekundės, jos žodinio –loginio mastymo rodiklis 22.

Visas užduotis išsprendė teisingai Laura, Rokas, Karolina 3/8/10 tiriamieji iš jų greičiausiai viską išsprendė 8-asis berniukas rokas, jis užduotis atliko per 6.27minutes tai yra 376.2 sekundės.

Jei lyginant mergaites ir beriukus tai iš 5 mergaičių ir tiek pat berniukų, šiektiek geriau pasirodė mergaitės jų žodinio loginio mąstymo vidurkis 26, o berniukų 25.6 . Lyginat pirmokų ir trečiokų rezultatus , geriau ir greičiau užduotis atliko trečiokai.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (1639 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Žodinio loginio mastymo tyrimas
    9 - 2 balsai (-ų)
Žodinio loginio mastymo tyrimas. (2013 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/zodinio-loginio-mastymo-tyrimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 10 d. 08:15
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo