Žūk finansinės atskaitomybės rodiklių vertinimas


 kosmetikos įmonės finansinės būklės vertinimas. Zuk darbas. Zemes ukio efektyvumas rodikliu skaiciavimas.

Įvadas. Finansinės atskaitomybės ir jos rodiklių vertinimo teoriniai aspektai. Finansinės atskaitomybės sudėtis ir reikšmė. Finansinės atskaitomybės rodiklių analizės tikslai bei uždaviniai. Finansinės analizės būdai. Finansinės analizės šaltiniai. Finansinės atskaitomybės ataskaitose pateikta informacija. Finansinės analizės rodikliai ir jų skaičiavimo metodika. Pelningumo rodiklių apskaičiavimas ir jų reikšmės. Likvidumo rodiklių apskaičiavimas ir jų reikšmės. Efektyvumo rodiklių apskaičiavimas ir jų reikšmės. Įsiskolinimo rodiklių apskaičiavimas ir jų reikšmės. Teorinės dalies apibendrinimas. Tyrimo metodika ir metodologija. ŽŪK „ūkis“ finansinės atskaitomybės rodiklių analizė. ŽŪK „ūkis“ pristatymas. Horizontalioji ir vertikalioji analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos horizontalioji ir vertikalioji analizė. Balanso ataskaitos horizontalioji ir vertikalioji analizė. Pelningumo rodikliai. Mokumo rodikliai. Efektyvumo rodikliai. Įsiskolinimo rodikliai. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Santrauka lietuvių kalba. Santrauka anglų kalba. Priedai.

Tyrimo problema. Žemės ūkio kooperatyvas „ūkis“ niekada neatliko finansinės analizės, kuri rekomenduotina, siekiant įvertinti įmonių veiklos stabilumą, efektyvumą.

Darbo tikslas. Naudojant finansinės atskaitomybės duomenis atlikti žemės ūkio kooperatyvo „ūkis“ trijų paskutinių metų veiklos įvertinimą.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti finansinės atskaitomybės sudėtį ir finansinės analizės teorinius aspektus;

2.Įvertinti žemės ūkio kooperatyvo „ūkis“ finansinį stabilumą, efektyvumą atliekant santykinių rodiklių analizę;

3.Pasitelkus horizontaliosios ir vertikaliosios balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos analizę įvertinti turimus išteklius ir jų panaudojimo efektyvumą.

Darbo objektas. Žemės ūkio kooperatyvo „ūkis“ finansinės atskaitomybės duomenys.

Tyrimo būdai ir metodai:

1.Finansinė analizė;

2.Antrinių duomenų analizė ir sintezė.

  • Finansai Diplominis darbas
  • Microsoft Word 447 KB
  • 2014 m.
  • 73 puslapiai (16272 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gitana
  • Žūk finansinės atskaitomybės rodiklių vertinimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Žūk finansinės atskaitomybės rodiklių vertinimas. (2014 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/zuk-finansines-atskaitomybes-rodikliu-vertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 14:01
×