Žurnalistika specialybė skaidrės


Žurnalistika. Žurnalistikos specialybę pasirinkau, nes mėgstu bendrauti su įvairiais žmonėmis. Kodėl pasirinkau šią specialybę? Profesija, kuri savo veiklą sieja su visuomenės interesais, kompetencija ir profesionalumu. Žurnalistika – tai nesibaigiantis žinių ir naujienų srautas, kurį reikia suvaldyti ir suprantamai pateikti visuomenei. Kalbėjimo ir rašymo. Savybės kurių reikia žurnalistui. Skelbti tiesą Likti ištikimi piliečiams Privalo patikrinti informaciją. Žurnalistai privalo. Rengia ir platina įvairios tematikos ir problematikos žurnalistikos kūrinius Skaitytojų informavimas. Funkcijos. Vytauto Didžiojo universiteto. Žurnalistikos studijos. Šiuolaikinės žurnalistikos istorijos pradžia laikomas XV – XVI a. Istorija. Baigus žurnalistikos mokslus žadu dirbti arba televizijoje, arba jaunimo žurnaluose. Kur realizuosiu baigęs?

Kalbėjimo ir rašymo įgūdžiai. Gebėjimas skaityti statistiką, ją analizuoti. Informacinių technologijų išmanymas Temų tęstinumas Vadybiniai įgūdžiai Etika ir objektyvumo siekis Ryšių turėjimas ir / ar gebėjimas juos megzti Tolerancija.

Rengia ir platina įvairios tematikos ir problematikos žurnalistikos kūrinius; Skaitytojų informavimas.

  • Žiniasklaida Skaidrės
  • MS PowerPoint 3989 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (239 žodžiai)
  • Eglė
  • Žurnalistika specialybė skaidrės
    10 - 6 balsai (-ų)
Žurnalistika specialybė skaidrės. (2015 m. Vasario 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/zurnalistika-specialybe-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 16:04
×