Žuvies restoranas verslo planas


Restorano pest analize. Restorano santrauka. Restorano planas skaidres. Zuvies baze. Restorano verslo planas. Restoranas verslo aprasymas. Restoranu verslo planas. Kavines pest analize. Zuvies restorano prezentacija skaidremis. Pest analize restoranas.

Žuvies restoranas „ketera“. Santrauka. Verslo aprašymas. Rinkodara. Pest analizė. Tyrimas pagal penkių jėgų modelį. Swot analizė. Rinkos segmentavimas. Pozicionavimas. Rinkodaros programa. Gamyba. Valdymas. Rizikos įvertinimas. Finansai. Literatūra. Priedai.

Šio verslo plano tikslas – išanalizuoti ar naujai įkurtas žuvies restoranas „Ketera“ galės sėkmingai plėtoti savo veiklą. Mūsų kuriamo verslo idėja – įsteigti restoraną, kuris pritrauktų vartotojus, savo išskirtinumu, skatintų kitokį gyvenimo būdą, o kartu sudomintų sveika gyvensena. Sieksime, kad klientai grįžtų pas mus ne tik dėl kokybiško maisto, bet ir dėl jaukios atmosferos, malonaus aptarnavimo. Žinoma, būsime pelno siekianti įmonė, tad pagrindinis mūsų tikslas – veiklos pelningumas.

Analizuodami esamą situaciją pateikiame konkurentų pavyzdžius, tiriame politinę, ekonominę, socialinę, teisinę aplinkas. Numatę galimybes plėstis, bei grėsmes ribojančias veiklą galime matyti savo perspektyvas. Galime pasinaudoti tuo, kad radome nišą, kurios vartotojams siūlysime gaminamą produktą.

Naujai kuriamo restorano stipriosios pusės siūlomo produkto išskirtinumas, nedidelė konkurencija, prieinama kaina. Tačiau teks susidurti su kliūtimis – didelė priklausomybė nuo tiekėjų bei gamtos sąlygų. Segmentavimo pagalba išskyrę tikslinių vartotojų ratą, orientuojamės į 20-50 amžiaus vartotojus, gaunančius pastovias pajamas. Nepaisant fakto, kad ekonomika yra nuosmukio fazėje, vartotojai, kurių pajamos išliko stabilios ir toliau laiką leidžia kavinėse bei restoranuose. Mūsų pasirinktas rinkos segmentas yra pakankamai demografiškai stabilus, tad emigracija dėl prastesnių gyvenimo sąlygų neturėtų jo paliesti.

  • Microsoft Word 395 KB
  • 2012 m.
  • 39 puslapiai (8139 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agne
  • Žuvies restoranas verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Žuvies restoranas verslo planas. (2012 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/zuvies-restoranas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 09:55
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo