Žuvų perdirbimo paslaugas teikiančios įmonės verslo planas


Žuvų perdirbimo paslaugas teikiančios įmonės verslo planas Įvadas. Aplinkosaugos analizė. Aplinkosaugos veiksmingumo vertinimas Poveikiai aplinkai ir aplinkosaugos veiklos planas.Civilinės saugos organizavimas. Finansinė dalis. Išvados. Literatūros sąrašas.


Darbo tikslas – Išanalizuoti Įmonės UAB „Silkių rojus“ esamą padėtį ir pateikti keletą pasiūlymų, kaip reiktų siekti geresnių rezultatų.

Uždaviniai – atlikti steigiamo (veikiančio) ūkio subjekto charakteristiką, taip pat atlikti aplinkosaugos analizę, sudaryti ekožemėlapius, išanalizuoti poveikį aplinkai, sudaryti aplinkosaugos veiklos planą, aptarti darbo saugos organizavimą, priešgaisrinės saugos priemonių planą, civilinės saugos organizavimą, sudaryti įmonės biudžetą.

Objektas - UAB „Silkių rojus“ - žuvų perdirbimo paslaugas teikianti Lietuvos įmonė.

Metodai –dokumentų analizė, suteikė informacijos apie įmonę. Įmonės stebėjimas, tai padėjo geriau suprasti kaip atliekami iškelti uždaviniai.

UAB „Silkių rojus“ sieks, kad per metus būtu pagaminta apie 5 tūkstančiai tonų žuvies produkcijos. Taip pat įmonė labai atidžiai tikrins ir prižiūrės, kad produkcija atitiktu Europos Sąjungos maisto saugos standartus ir, kad gaminami gaminiai būtu pačios aukščiausios kokybės. Įmonė bus įkurta Kauno rajone, ekonominių požiūriu strategiškai patogioje vietoje.

Pagal ekonominės veiklos rūšių klasifikatorius (EVRK 2 RED.) UAB „Silkių rojaus“ veikla priskiriama C sekcijai, 10.2 grupei ir 10.20 klasei - žuvų, vėžiagyvių ir moliuskų perdirbimas ir konservavimas.

Pagrindinė įmonės veikla bus – žuvies produktų perdirbimas. Įmonės gamybinėse patalpose žuvis bus ruošiama sūdyti, marinuoti ir kepti. Daugiausiai tikimasi perdirbti šaldytos silkės filės ir pačios silkės, kuri bus importuoja iš Norvegijos. Visai gamybai bus naudojamos tik naujausios technologijos, kurios atitiks pačius griežčiausius Europos Sąjungos reikalavimus.

Silkių gaminiai–Didžiąją dalį UAB „Silkių rojus“ gaminamos produkcijos sudarys silkių gaminiai. Silkių gaminiai bus pagaminti iš Norvegijoje sugautų silkių. Didžioji dalis silkių produkcijos siekiama skirti vietinei - Lietuvos, Latvijos, Estijos rinkai. Taip pat UAB „Silkių rojus“ gamins įvairių silkių gaminių : marinuotą silkių filė, sūdytą silkių filė, silkių filė su įvairias padažais, silkių filė su troškintomis daržovėmis.

Kulinariniai žuvų gaminiai – Bus paruošti vartoti iš karto, be jokio papildomo apdorojimo. Tokie žuvų gaminiai bus paruošti su įvairiais prieskoniais, užpilais (marinatais, aliejais, pagal specialią receptūrą paruoštais padažais) taip pat kartu su žuvų gaminiais gali būti ir kitų įvairių maisto produktų (daržovių, vaisių, uogų grybų ir kt.).

Sūdymas ir marinavimas – įmonės gamybinėse patalpose bus atliekamos sūdymo ir marinavimo paslaugos. Perdirbta žuvis bus sufasuojama pagal užsakovo poreikius.

Žuvies pakavimas – taip pat įmonės gamybinėse patalpose bus atliekamas ir žuvies pakavimo paslaugos. Numatoma pakuoti į maišelius, įvairiomis proporcijomis, pagal užsakovo pageidaujamą dizainą ir poreikius.

Silkės gaminiai (marinuota silkių filė, , silkių filė su įvairiais padažais, silkių filė su troškintomis daržovėmis).

UAB „Silkių rojus“ įmonės plotas šiuo metu numatomas 5000 m2. Žinoma įmonė stengsis pastoviai investuoti į gamybos plėtrą, diegti pačias naujausias technologijas, kad siektu kuo geresnių rezultatų ir taptu moderniausia žuvies perdirbimo įmonė šalyje.

Įmonė UAB „Silkių rojus“ ruošiasi įdiegti modernią patalpų vėsinimo ir drėgmės sugėrimo įrangą. Įdiegus šią įrangą bus automatiškai palaikoma nustatyto rėžimo temperatūra ir oro drėgnumas žuvų apdirbimo cecho patalpose. Šios sąlygos leis gaminti aukštesnės kokybės produkciją. Be to, su šia įranga bus užtikrinta produkcijos, kaip maisto produktų, sauga. Taip pat šie įrengimai yra naujos kartos, dėl to jų dėka planuojama 15-20 proc. sumažinti elektros energijos suvartojimą.

  • Microsoft Word 1101 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (4593 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deimantė
  • Žuvų perdirbimo paslaugas teikiančios įmonės verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Žuvų perdirbimo paslaugas teikiančios įmonės verslo planas . (2017 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/zuvu-perdirbimo-paslaugas-teikiancios-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 16:42
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo