Žvaigždės projektas


Žvaigždės. Kauno kunigaikščio Vaidoto mokykla. 2016 m. Kas yra žvaidždė? Kas yra žvaigždė? Žvaigždė yra didelės masės šviečianti dujų sfera. Žvaigždės susidarymas. Žvaigždės susidaro molekuliniuose debesyse. Žvaigždės struktūra. Žvaigždės sudarytos daugiausiai. Žvaigždė įkaista vykstant ties jos centru ir aplink jį termobranduolinėms reakcijomis tarp vandenilio, helio. Žvaigždžių dydžiai. Pagal dydį žvaigždės. Filmukas apie žvaigždžių dydžius. Žvaigždės nėra tolygiai pasklidusios Visatoje. Paukščių tako galaktika. Artimiausios žvaigždės. Saulė – artimiausia Žemei žvaigždė. Artimiausia Žemei žvaigždė po Saulės yra Proxima Centauri. Kas yra žvaigždynai? Žvaigždynas – grupė žvaigždžių. Senovėje žmonės taip žiūrėdami į dangų kai kurias žvaigždžių grupes/žvaigždynus siejo su tam tikrais simboliais. Žvaigždynų sistematikos pradžia buvo Senovės Graikijoje. 1922 m.  Tarptautinė astronomų sąjunga priėmė dabar naudojamą žvaigždynų sąrašą. Hidra – didžiausias iš 88 dangaus pusiaujo žvaigždynas. Didieji Grįžulo ratai. Iš kokių daugiausiai elementų sudaryti Molekuliniai debesys. Atsakymai. Vandenilio ir Helio. 2. Labai įvairios nuo nedidelių neutroninių žvaigždžių (faktiškai mirusios) iki super didelių.


Kas yra žvaidždė? 3 Žvaigždės susidarymas 4 Žvaigždės struktūra 5-6 Žvaigždžių dydžiai 7-10 Artimiausios žvaigždės 11-12 Kas yra žvaigždynai? 13-14 Kiek yra žvaigždynų? 15-16 Žvaigždynai 17-19.

Iš kokių daugiausiai elementų sudaryti Molekuliniai debesys? Geležies ir Chloro. Vandenilio. Vandenilio ir Helio. 2.Kokių dydžių būna žvaigždės ? 3.Kas yra didesnė, Šiaurės žvaigždė ar saulė? 4.Pasirinkite Teisingą atsakymą. Žvaigždės nėra tolygiai pasklidusios Visatoje, o susibūrusios į grupes, vadinamas galaktikomis. Žvaigždės yra tolygiai pasklidusios Visatoje , nėra grupių , vadinamos galaktikomis. Žvaigždės nėra tolygiai pasklidusios Mėnulyje , o susibūrusios į grupes ,vadinamas galaktikomis. 5.Kokia artimiausia žemei žvaigždė ? Merkurijus. Žvaigždžių takas. Saulė. 6. Senovėje žmonės žiūrėdami į dangų kai kurias žvaigždžių grupes/žvaigždynus siejo su tam tikrais simboliais ,kokie tai buvo simboliai ? 7.Kurioje valstybėje buvo žvaigždynų sistematikos pradžia ? Senovės Graikijoje. Lietuvoje. Senovės Indijoje. 8. 1922 m. Tarptautinė astronomų sąjunga priėmė dabar naudojamą žvaigždynų sąrašą , kiek jame yra žvaigždynų ? 108 89 88 9. Įrašykite tinkamą žodį. _______ - Didžiausias iš 88 dangaus pusiaujo žvaigždynas. 10.Kokį žvaigždyną vadiname samteliu ?

  • MS PowerPoint 14839 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (555 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gabriele
  • Žvaigždės projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Žvaigždės projektas. (2017 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/zvaigzdes-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 01:04
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo