„Žvejų rūmų“ renginio vietos analizė


Įvadas. Renginio vietos ,,žvejų rūmai“ analizė. Renginio vietos ,,Žvejų rūmai“ žmonių skaičius. Renginio vietos ,,žvejų rūmai“ renginio pobūdis, stilius, forma. Renginio vietos ,,žvejų rūmai“ renginio trukmė. Renginio vietos ,,Žvejų rūmai“ higienos reikalavimai. Renginio vietos ,,žvejų rūmai“ patalpų išvaizda. Renginio vietos ,,žvejų rūmai“ geografinė padėtis. Renginio vietos ,,žvejų rūmai“ sezono atitikimas. Renginio vietos ,,žvejų rūmai“ maitinimo, gyvenimo sąlygos. Techninių ir kitų priemonių, galimybių panaudojimas numatytoje renginio vietoje ,,žvejų rūmai“. Renginio vietos ,,žvejų rūmai“ kaina bei apmokėjimo sąlygos.


Užsakovams kilus problemoms su laiku, būtina kreiptis į administraciją ir viską pranešti iš anksto, kad sutartis būtų koreguojama ar atšaukiama. Renginio laikas gali būti pratęsiamas, tačiau tai suteikiama papildomų išlaidų užsakovams, tačiau dažniausiai su tokiais netikėtumais nėra susiduriama.

Pasirinkta vieta atitinka pagrindinius higienos reikalavimus. Patalpos yra švarios, tvarkingos. Sienos, lubos, grindys, durys, langai yra pagaminti iš netoksiškų, drėgmei nelaidžių medžiagų, lengvai plaunami. Yra įrengtas natūralus, dirbtinis arba mišrus apšvietimas. Patalpose yra natūrali ar mechaninė ventiliacija, kad nesikauptų drėgmė, nebūtų pašalinių kvapų. Yra tiekiamas geriamas ir šaltas ir karštas vanduo, patogiose ir visiems prieinamose vietose įrengti praustuvai rankoms plauti, aprūpinta rankų plovimo ir higieniško jų nusausinimo priemonėmis. Yra įrengta nuotekų valymo sistema. Viduje yra tvarka tualetuose, viskas veikia, yra popieriaus, rankų muilo ir rankoms skirtų popierinių rankšluosčių. Jei renginys vyksta lauke tada užsakomi mobilūs biotualetai, lauko šiukšlinės. Jie statomi šiek tiek atokiau nuo renginio vietos.

Labiausiai higienos normų reikalaujančios vietos, įskaitant ir sukuriamas patalpas lauke, yra tvarkomos ir atsakingai prižiūrimos, higieniškai valomos bent jau du kartus per dieną. Papildomos valymo paslaugos suteikiamos užsakovams paprašius ar kilus problemoms.

„Žvejų rūmai“ atitinka renginių organizavimo kriterijus, todėl patalpos yra kokybiškos, išvaizdžios. Kad patenkinti svečių poreikius žvejų rūmuose yra restoranas (mini baras) itin patogioje vietoje, nedidelis tačiau tvarkingas, jaukius bei estetiškoje aplinkoje. Patalpose yra dekoratyvinių paveikslų ant sienų, kurios yra ryškios spalvos. Viskas kurios derinasi su šviestuvais, kėdžių apmušalų spalvomis. Visur vyrauja švara.

Renginio organizatoriams yra skiriamos papildomos patalpos pasiruošimui, persirengimui. Renginio dalyviams yra rūbinės šalia įėjimo. Norint organizuoti furšetą ar banketą būtina susitarti su savininku, nes tokiu atveju derinami maisto užsakovai. Dėl stalo dekoracijų ar maisto išvaizdos taip pat yra galimybė susitarti su savininku bei maisto užsakovais, kadangi kiekviena detalė, net ir maistas turi atitikti užsakovo norus.

Nuo žvejų rūmų iki centro galima nuvykti autobusu arba mirkoautobusu, taip pat taksi ar savu transportu. Pasiekti centrą prireiks vos 15 minučių.

Žvejų rūmuose yra galimybė organizuoti renginius tiek šiltuoju, tiek šaltuoju laikotarpiu. Šiltuoju laikotarpiu galima organizuoti renginius ne tik vidinėje salėje, bet ir lauke – Vasaros estradoje. Tokiuose renginiuose yra skirta 9500 m2 koncertinė aikštelė. Lauke galima pastatyti palapinę, galima atsivežti batutus ir kitą reikiamą inventorių renginiui, bet tik susitarus su savininkais.

Šiltuoju sezonu čia gali vykti įvairūs pobūviai, įmonių jubiliejai, kasmetinės įmonių šventės, projektų užbaigimo šventės, meniniai renginiai ir kt. Viduje vykstantys renginiai visus metus gali būti vienodo tipo, todėl nes salės yra pritaikytos visiems metų laikams. Tiek žiemą tiek vasarą vyksta įvairiausio tipo renginiai. Kaip ir visur, sezoniškumo atitikimas labiausiai čia priskiriamas žiemą, kuomet lauke pilna sniego, o žmones ruošiasi didžiosioms metų šventėms – Kalėdoms bei Naujiesiems metams, tuomet beveik visi renginiai susiję su žiema, šventinio pobūdžio.

  • Microsoft Word 1899 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (2568 žodžiai)
  • Kolegija
  • Peceliunaite
  • „Žvejų rūmų“ renginio vietos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
„Žvejų rūmų“ renginio vietos analizė. (2018 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/zveju-rumu-renginio-vietos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 16 d. 16:37
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo