Žydai biblinė tauta


Žydai- biblinė tauta. Pateiktyje bus. Valstybės sukūrimas. Biblija- istorinis dokumentas. Žydų protėviai. Žydų apranga. Žydai Prienuose. Daug anksčiau negu. Žydų(Izraelio) vėliava. Svarbiausias žinių apie senovės žydus yra Biblija. Žydų Biblija. Žydų protėviai trys Abraomas, Izaokas. Abraomas, Izaokas, Jokūbas. Ar žinojot jog Prienuose yra žydų kapinės.

Svarbiausias žinių apie senovės žydus yra Biblija. Ji skirstoma į Senąjį ir Naująjį Testamentą. Senojo testamento penkios pirmosios knygos buvo vadinamos Tora. Mokslininkai teigia jog tekstai buvo perduodami iš kartos į kartą buvo, ir tobulinami šimtmečius, kol įgavo dabartinę formą. Biblija yra netik šventoji knyga, bet ir istorinis dokumentas. Žmonės ankščiau manė , kad ten parašyti faktai tiesiog parasimanymas, kol XIX a.(19 amžius) archeologų kasinėjimai patvirtino jog Biblijoje yra dalis aprašytų įvykių tiesa, o kiti misti legendomis ir mitais.

Ar žinojot jog Prienuose yra žydų kapinės.

  • MS PowerPoint 606 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (316 žodžiai)
  • Agne
  • Žydai biblinė tauta
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Žydai biblinė tauta. (2015 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/zydai-bibline-tauta.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 08:07
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo