Žydų tauta ir pirmoji monoteistinė religija


Holokaustas lietuvoje skaidres. Holokaustas skaidres. Pirmoji religija. Skaidres apie zydus. Pirmoji pasaulio religija. Referatai apie žydus. Kaip suprasti monoteistines religijas. Monotestine. Monoteistinės religijos skaidrės. Pateiktis apie holokausta.

Įvadas. Istorija. Kultūra. Biblija. Dievai ir valdovai. Žydų naikinimas. Holokaustas. Holokaustas lietuvoje. Didžiosios žydų naikinimo vietos lietuvoje. Getas. II tūkst.m. pr. Kr. Artimuosiuose Rytuose, tarp viduržemio jūros ir Jordano upės, apsigyveno semitų gentys. Matyt todėl, kad semitai persikėlė per Eufrato upę, juos imta vadinti hebrajais, kas reiškia anapus. Vėliau jie buvo pavadinti žydais.

Žydų tauta ir pirmoji pasaulyje monoteistinė religija.

Čia susipažinsime su žydų papročiais. Sužinosime plačiau apie jų kultūrą, išpažystamą religiją,kokie yra jų garbinami dievai... Na ir visko daug daugiau ir plačiau .

Žydų dievas vadinamas-Jachvė. Valdant Karaliui Dovydui jo ryžtingumu buvo užimta Jeruzalė ir ją padarė sostinę. Perkėlė ją į Sandoros skrynią. Valdant Saliamonui Izraelio karalystė sulaukė “Aukso amžiaus” Jeruzalę puošė keletas rūmų ir dievo Jachvės šventykla. Karalius Saulius daug kariavo ir atrėmė filistiniečius.

Na ką gi..  Susipažinome su žydais tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio šalyse, sužinojome ir išsiaiškinome, kad žydai gyveno tikrai sunkų, bei žiaurų gyvenimą. Jie buvo žudomi, naikinami, teko gyventi baisiomis sąlygomis. Kęsti alkį, šaltį na ir kitus baisius dalykus.

  • MS PowerPoint 3242 KB
  • 2016 m.
  • 28 puslapiai (1097 žodžiai)
  • Natalija
  • Žydų tauta ir pirmoji monoteistinė religija
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Žydų tauta ir pirmoji monoteistinė religija. (2011 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/zydu-tauta-ir-pirmoji-monoteistine-religija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 17:16
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo