Žygis baidarėmis po aukštaitijos nacionalinio parko ežerus


Rekreacinė programa. Poreikių tyrimas ir analizė. Veiksmų planai. Konkurencija. Lankomi objektai žygio metu. Programos nauda. Naudota literatūra.

Jeigu šis maršrutas susilauks didelio susidomėjusių dėmesio kitais metais organizuosime dar vieną maršrutą tik kitais Aukštaitijos nacionalionio parko ežerais. Ir sieksime, kad šis renginys taptu kasmetiniu tradiciniu renginiu sukviečiančių ne tik baidarininkus tačiau ir kito vandens transporto megėjus.

Viso žygio metu priklausomai nuo plaukiančių baidarių kiekio grupę lydės 2-3 asmenys, kurie prižiūrės, kad baidarės neišsibarstytų ir plauktų reikiama kryptimi. Vienas instruktorius plauks priekyje, kitas seks iš galo, o esant didesniam nei 40 baidarių kiekiui ties grupės viduriu plauks trečiasis instruktorius.

Privalomos devėti gelbėjimosi liemenės, kadangi yra tikimybė, jog nesilaikant saugumo instrukcijų baidarė gali apvirsti.

Jei dėl nenumatytų priežasčių žygis būtų atšauktas, už žygį būtų nemokama , kadangi pinigai yra mokami tik po žygio. O jei žygis būtų atšauktas dar jam neprasidėjus apie tai būtų informuojamas kiekvienas asmeniškai telefonu.

Pasibaigus žygiui išdalinsime popierines anketas visiem dalyvavusiem su programos įvertinimo 5 balų skalėje. Tokiu būdu išsiaškinsime ką reikėtų kitais kartais keisti. Taip pat matydami rezultatą įgavę patirties įsivertinsime ir patys.

Kadagi mūsų siekis yra pritraukti kuo didesnį žmonių kiekį ir padaryti jį grandioziniu , mes kviečiame į savo žygį visas baidarių nuoma užsiimančias organizacijas esančias Aukštaitijos nacionaliniame parke ir visoje Lietuvoje. Pagrindiniai iš jų galėtų būti:

Plaukimas baidarėmis yra unikalus tuom, kad plaukti gali net ir neįgalieji. Plaukimui yra reikalingi tik viršutinės žmogaus kūno dalies raumenys. Tačiau kaip ir ,bet kuris kitas sportas jis teikia didelę naudą visiem kūno organam:

  • Microsoft Word 373 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (2248 žodžiai)
  • Universitetas
  • Petras
  • Žygis baidarėmis po aukštaitijos nacionalinio parko ežerus
    10 - 4 balsai (-ų)
Žygis baidarėmis po aukštaitijos nacionalinio parko ežerus. (2014 m. Birželio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/zygis-baidaremis-po-aukstaitijos-nacionalinio-parko-ezerus.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 07 d. 07:45
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo