Alergija vitaminams


Alergija vitaminams. kaip tai pasireiškia? Alergija ir vitaminai. Alergija (I). Alergija (II). Dažniausiai alerginę reakciją sukeliančios medikamentų grupės. Alergija B grupės vitaminams. Vitaminas B1 (tiaminas). Dilgėlinė. Vitaminas B3 (nikotino rūgštis). Vitaminas B5 (pantoteno rūgštis). Alergija multivitaminams. Alergijos tyrimai.


Alergija vitaminams ar maistui gali pasireikšti įvairiais simptomais - astma, nuovargiu, sloga, galvos skausmu ir švokštimu, čiaudėjimu, odos išbėrimu, niežėjimu, sloga, viduriavimu, vidurių pūtimu ar užkietėjimu ir net sąmonės netekimu. Odos reakcijos, tokios kaip egzema ar dilgėlinė, taip pat gali atsirasti kaip alergijos rezultatas nuo vitamino. Alerginės reakcijos  silpnina imuninę sistemą ir eikvoja organizmo energiją. Dažnai nuo alergijų kenčiantys žmonės yra labiau linkę į įvairias ligas, infekcijas, jaučiasi pavargę.

Penicilinas B grupės vitaminai Serumai Vakcinos Sulfadilamidiniai preparatai Nuskausminantys vaistai Todėl kiekvienas medikas, skirdamas juos, primygtinai domisi žmogaus anamneze.

Svarbus normaliam organizmo augimui, vystymuisi bei energijos įsisavinimo iš maisto reakcijoms greitinti. Nepakankamai pantoteno rūgšties su maistu gaunama itin retai: taip nutinka tik badaujantiems ar itin prastai besimaitinantiems asmenims. Vieno eksperimento metu grupei žmonių buvo sukelta vitamino B5 avitaminozė. Šiuos žmones vargino galvos skausmai, nuovargis, nemiga, virškinimo sutrikimai ir dilgčiojimas rankose bei kojose. Alerginė reakcija – viduriavimas. Bet tokia reakcija pasireiškia labai retai.

Multivitaminas yra viena tabletė, kurios sudėtyje yra įvairių rūšių vitaminų. Jei įtariate, kad esate alergiškas multivitaminams, jums reikia apsilankyti pas alergologą ir nustatyti, kurios sudedamosios vitamino dalys sukelia alergiją.

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 970 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (558 žodžiai)
  • Juste
  • Alergija vitaminams
    10 - 8 balsai (-ų)
Alergija vitaminams. (2016 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/alergija-vitaminams.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 10:33
×