Aukso vartų tiltas


Įvadas. Aukso vartų tiltas. Aukso vartų tilto istorija. Aukso vartų tilto techniniai duomenys. Aukso vartų tilto reikšmė jav popkultūroje. Aukso vartų tiltas – turistinis objektas. Aukso vartų tiltas filmuose, televizijoje, knygose, dainose, dokumentikoje, žaidimuose. Aukso vartų tiltas filmuose, televizijoje. Aukso vartų tiltas knygose. Aukso vartų tiltas dainose. Aukso vartų tiltas dokumentikoje. Aukso vartų tiltas žaidimuose. Aukso vartų tilto gimtadienis. Išvados. Literatūra.

Šiame referate pamėginsiu apžvelgti Aukso Vartų tilto vaidmenį JAV popkultūroje. Apžvelgsiu šio tilto istoriją, raidą. Kalbant apie popkultūra, išsiaiškinsiu kokiose kultūros srityse figūruoja šis įspudingas statinys. Pagrindinis referato tikslas yra sužinoti ar šis tiltas svarbus JAV kaip kultūros paveldas ar žmonėm rūpi šis statinys, ar jie jame įžvelgia popkultūrą.

Aukso vartų tiltas yra tikrai svarbus JAV. Jis itin daug figūruoja JAV popkultūroje. Apie šį tiltą yra kuriami filmai, dokumentiniai filmai ar serialai, serialai, žaidimai netgi dainos ir knygos. Ieškant apie šį tiltą informacijos pastebėjau, kad wikipedia informaciniame šaltinyje informacija apie šį tiltą yra išversta netgi į 66 kalbas, manau, kad tai yra labai daug. Iš to galima daryti išvadą, jog šis tiltas žmonėm rūpi, jie nori kuo daugiau apie jį sužinoti. Tiltas yra labai patrauklus turistam, jis yra gražus ir įspudingas. San Francisko miestas netgi šventė šio tilto gimtadienį, tai irgi įrodo, kad tiltu yra didžiuojamasi. Vienintelis šio tilto minusas yra tas, kad jis kaip magnetas traukia savižudžius.

  • Architektūra Referatas
  • Microsoft Word 680 KB
  • 2013 m.
  • 16 puslapių (1637 žodžiai)
  • Mastttris
  • Aukso vartų tiltas
    10 - 2 balsai (-ų)
Aukso vartų tiltas. (2013 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/aukso-vartu-tiltas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 16:16
×