Automobilių techninis eksploatavimas savarankiškas darbas


Įvadas. Lengvųjų automobilių techninės priežiūros esmė. Automobilinių deginių poveikis žmogui ir aplinkai. Automobilio deginių poveikis žmogui. Automobilio deginių poveikis aplinkai. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Lengvųjų automobilių techninė priežiūra atliekama laiku ir kokybiškai užtikrina mažesnes išlaidas remontui, padidina automobilių techninę parengtį, sumažina degalų ir tepalų sąnaudas, sumažina bendrąsias eksploatacines išlaidas taip pat prailgina tarpremontinį išdirbį,

Automobiliai su vidaus degimo varikliais daro didelę ekologinę žalą aplinkai, taigi ir žmogaus sveikatai, o tai du patys svarbiausi dalykai ką mes turime. Todėl reikia laiku daryti automobilių techninę priežiūrą, o tai padaryta laiku sumažina nuodingųjų deginių patekimą i orą.

Pagrindinė lengvųjų automobilių techninės priežiūros esmė yra tokia, kad užtikrintų palaikyti techninių reikalavimų nustatytą automobilio techninę būklę. Techninės priežiūros atlikimas kokybiškai ir laiku, galima:

Kadangi kai kurie automobilio techninės būklės parametrai pasiekia leistinas reikšmes po maždaug vienodo išdirbio, tai profilaktikos TP operacijas reikia reguliariai atlikti po iš anksto nustatyto išdirbio. TP operacijų apimtis ir jų atlikimo periodiškumas gali būti nurodomas standartuose, gamyklų instrukcijose (techninės eksploatacijos ir kt.), serviso knygelėse ir kt.

  • Microsoft Word 1403 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1560 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tadas
  • Automobilių techninis eksploatavimas savarankiškas darbas
    10 - 10 balsai (-ų)
Automobilių techninis eksploatavimas savarankiškas darbas. (2016 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/automobiliu-techninis-eksploatavimas-savarankiskas-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:11
×