Covid-19 Lietuvoje ir Pasaulyje



Covid. Kaip atsirado covid-19? COVID-19 liga pradėjo. Covid-19 Lietuvoje. Pirmasis COVID-19 atvejis Lietuvoje buvo patvirtintas 2020 m. Kokie covid-19 simptomai? Simptomai yra panašūs į gripą – karščiavimas. Kaip apsisaugoti nuo covid. Vsisiškai apsisaugoti nuo COVID-19 nėra įmanoma. Taisyklingas rankų plovimas. Kadangi plauti rankas.
Vsisiškai apsisaugoti nuo COVID 19 nėra įmanoma, tačiau galima sumažinti pavojų užsikrėsti. 1. Dažnai plauti rankas vandeniu ir muilu. 2. Kosėdami ir čiaudėdami prisidenkite nosį ir burną nosine ar sulenkta alkūne 3. Nelieskite veido (akių, nosies, burnos) 4. Nebūti didelėse susibūrimo vietose 5. Reguliariai vėdinti patalpas 6. Venkti kontakto su sergančiais.
Covid-19 Lietuvoje ir Pasaulyje. (2022 m.). https://www.mokslobaze.lt/covid-19-lietuvoje-ir-pasaulyje.html Peržiūrėta 2025 m. Gegužės 22 d. 15:52