Draugystė referatas Pagal E.M. Remarko romaną „Trys draugai“


Autoriaus biografija. Analizuojamos knygos siužetas. Atsiliepimai apie šią knygą. Išvados. Naudojama literatūra.

Romane veiksmas sukasi apie Robio ir Pat santykius. Kai jie tik pirmąsyk susitinka, Robis iškart pajunta merginai simpatiją. Jie pradeda susitikinėti. O Robis elgiasi labai keistai, pakviečia nežmoniškai patinkančią merginą į restoraną, ten jis nusigeria, pripasakoja jai visokių dalykų, o kitą rytą užsako jai gėlių, atsiprašydamas už keistą elgesį. Jam į pagalbą nuolat skuba Lencas, moko Robį padoraus elgesio. Ir Robis, išklausęs draugo patarimus ir pakerėtas Pat paslaptingumo, įsimyli ją. Bet laimė trunka neilgai. Robis sužino didžiąją Pat paslaptį: ji sirgo tuo metu siaubinga liga džiova. Tačiau, jis visad versdavo ją šypsotis, bei pamiršti ligą, nes būdavo visad šalia jos. Atėjo vasara Robis ir Pat spinduliavo meile vienas kitam, Robis, Kėsteris ir Lencas toliau sėkmingai remontavo automobilius. Bet tada Robis sužino Pat gydytojo diagnozę. Pat turėjo rudenį išvykti gydytis.

Greitai šalyje prasidėjo politinis perversmas, nacistai nužudė Lencą. Nuo to pasikeitė Robio ir Kėsterio gyvenimas. Robis gavo žinią nuo Pat, buvo priverstas vykti pas ją.

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2014 m.
  • 6 puslapiai (732 žodžiai)
  • Draugystė referatas Pagal E.M. Remarko romaną „Trys draugai“
    10 - 1 balsai (-ų)
Draugystė referatas Pagal E.M. Remarko romaną „Trys draugai“. (2014 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/draugyste-referatas-pagal-em-remarko-romana--trys-draugai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 10:53
×