Medikamentai , androgenai

Karolis

Kokia zala palieka androgeniniai, anaboliniai steroidai , zmogaus nervu sistemai, hormonu veiklai ir kitiems faktoriams. Ir kokia nauda ta suteikia organizmui .?

Rugpjūčio 22 d. 15:54
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu. Visi atsakymai tikrinami administratoriaus.

Atsakymai (4)

Ovidijus

Assssaaa agags haha haga gafa fsgag shdhd. Gahsjs hshauu dhsgagafsyrosndodndž jsjaa. Dhsh

Rugsėjo 10 d. 17:58
Mindelio

Visi tie steroidai duoda laikinos "naudos". Jei aišku tai galima būtų pavadinti nauda. Aišku sportininkams tai labai padeda, jie gauna puikius rezultatus, ne įdedami daug darbo. Bet mažai kas galvoja apie jų žalą. Sutrinka nervų sistema (žmonės vartojantis steroidus tampa tikrai irzlesni), steroidai taip pat gali sukelti priklausomybę. Taip pat žmonės vartojantis steroidus gauna per daug riebalų, todėl ant jų odos dažnai atsiranda nepageidaujamų spuogų.

Rugsėjo 11 d. 17:07
Neda

Nukenčia žmogaus lytinė funkcija, vyras gali nesusilaukti vaikų ir turėti kitokių problemų. Šie vaistai kenkia širdies kraujagyslių sistemai: kelia kraujospūdį, pažeidžia miokardą, širdis pavargsta

Rugsėjo 23 d. 18:56
Nijole

Anabolinių steroidų žąla: susilpnėja organizmo imuninė sistema, organizmas nustoja augti, nustojus vartoti anabolinius steroidus raumenys sumažėja per pus. Nauda: spartina ląstelių augimą, dalijimąsi, baltymų sintezę.

Lapkričio 22 d. 08:34

Parašykite atsakymą

Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

( el. paštu gausite dovanų kodą )

×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!