Globalinės problemos skaidrės


Globalines problemos vikipedija. Globalines problemos lietuvoje. Rugstus lietus skaidres. Kokios yra globalines problemos. Globaline problema. Globalines problemos afrikoje. Kas yra globalines problemos. Afrikos globalinės problemos. Globalinės oro užterštumo problemos. Kokios yra svarbiausios globalinės problemos.

Kas tai yra globalinės problemos? Įvairios problemos tokios kaip. Globalinės problemos lemia žemės kaitą. Globalinės oro užterštumo problemos. Rūgštūs lietūs. Pasekmės. Gėlo vandens tarša.

Silpnose šalyse yra didelis žmonių mirštamumas. Stipriose šalyse pvz. Europoje maisto produktų perteklius yra naikinamas, o JAV gyventojai kenčia nuo persivalgymo, kai tuo tarpu Afrikos ir kitose vargingose šalyse žmonės kenčia nuo neprievalgio, bado. Tai skatina žmonių mirštamumą. Taip pat tokiose šalyse vyrauja įvairios ligos dėl higienos, antisanitarinių sąlygų ir kt. Vienas is didžiasių marų laikomas AIDS. Per ketvirtį amžiaus nuo šios ligos mirė apie 25mln žmonių. Afrikos, kai kuriose šalyse ŽIV infektuotieji sudaro trečdalį gyventojų. O tai jau globalinės problemos.

  • MS PowerPoint 1163 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių
  • Dovile
  • Globalinės problemos skaidrės
    9 - 2 balsai (-ų)
Globalinės problemos skaidrės. (2012 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/globalines-problemos-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 04:53
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo