Kompiuterio apsauga nuo virusų



Kompiuterio apsauga nuo virusų. Kompiuterių virusas. Viruso veikimas. Virusų veikimo pasekmės. Virusų klasifikacija. Pagal veikimo pobūdį virusai gali būti. Apsauga nuo sukčių ir apgavikų. Kaip apsaugoti kompiuterį nuo „Spyware“ ir „Adware“. Virusai ir elektroninis paštas. Antivirusinės programos. Profilaktikos priemonės. Kompiuterio apsauga. Apibendrinimas.
Kompiuterių virusas Viruso veikimas Virusų veikimo pasekmės Virusų klasifikacija Pagal veikimo pobūdį virusai gali būti Apsauga nuo sukčių ir apgavikų Kaip apsaugoti kompiuterį nuo „spyware“ ir „adware“ Virusai ir elektroninis paštas Antivirusinės programos Profilaktikos priemonės Kompiuterio apsauga Apibendrinimas.
Vienas iš dažniausiai pasitaikančių virusų plitimo būdų - jų persiuntimas elektroniniais laiškais. Gavę laišką su pridėtu dokumentu, įvertinkite, ar tikrai verta rizikuoti ir šį priedą pasižiūrėti.
Kiekvieną iš kitur atneštą diskelį tikrinkite antivirusine programa. Bylas kompiuteryje laikykite suglaudintas. Nevykdykite neaiškių ar elektroniniu paštu gautų programų. Periodiškai atnaujinkite antivirusines programas. Turėkite svarbiausių duomenų kopijas.
Interneto užkarda Prie kiekvieno kompiuterio, kuris įjungtas į kompiuterių tinklą, gali prisijungti kiti žmonės, gauti kompiuteryje esančius duomenis, adresus bei slaptažodžius ar netgi valdyti kompiuterį, matyti, kas rodoma jo ekrane. Nuo įsibrovėlių kompiuterį gali apsaugoti interneto užkarda. Daugelis operacinių sistemų turi nuosavą užkardą, kurią tereikia įjungti. Užkarda tikrina iš interneto ir į jį siunčiamas informacijos užklausas. Nekenksmingos užklausos praleidžiamos, o įtartinos blokuojamos.
Belaidžio tinklo apsauga Nors nėra visiškai patikimų belaidžio ryšio apsaugos būdų, tačiau verta pasinaudoti bent tomis priemonėmis, kurias turi operacinė sistema ir belaidžio tinklo įranga.
- MS PowerPoint 2280 KB
- 2018 m.
- Lietuvių
- 17 puslapių (539 žodžiai)
- Gimnazija
- Mant5a
-