Kretinga lankytinos vietos


Kretinga, kretingos rajonas kaip lankomoji vieta. Įvadas. Kretinga, kretingos rajonas kaip lankomoji vieta. Kretingos raj. Lankomųjų vietų tipologija. Įdomybių tipai pagal jų organizacinį pobūdį. Įdomybių tipai pagal jų pateikimą ir ( ar ) vartojimą. Įdomybių tipai pagal jų tinkamumą kelionių maršrutams. Paslaugos tenkinančios turistų pramogų, laisvalaikio ir poilsio poreikius. Išvados. Organizuota turistinė kelionė. Sukurti savo verslo idėją, panaudodama nesudėtingą turizmo išteklių. Kaimo turizmo verslas. Reikalingi specialistai. Reikalingi ištekliai ir medžiagos. Kainos sandara.

Atvykusius turistus pasitiks malonios administratorės, kurios aprodys miegamuosius bei kitas sodybos patalpas. Pasiūlys įvairiausių pramogų, kurių yra šioje kaimo turizmo sodyboje. Tai yra galimybę grožėtis nuostabia gamta, mėgautis gaivinančiu miško kvapu. Surinkus grupelę turistų aplankyti įžymias vietas apylinkių vietovėse su gidu. Sodyboje įrengta pirtis, kubilas, baseinas. Yra galimybė užsisakyti profesionalaus pirtininko paslaugas. Pirtyje patirti malonumai ir švarus šaltinio vanduo iš upelio padės susigražinti jėgas ir žvalumą. Įvertinę Jūsų individualius poreikius, padėsime išsirinkti Jums tinkančias kūno procedūras ir kosmetikos priemones.

Atvykę poilsiautojai yra supažindinami su čia siūlomų paslaugų nauda. Tai yra pirties naudą sveikatai, gydomųjų procedūrų gerąsias savybes, atpalaiduojančių masažų naudą, atlikę grožio procedūras iškart pasijusite porą metų jaunesniais. Tai gi mūsų sodyba Jums siūlo: ramų poilsį, atitrūkimą nuo miesto šurmulio bei gerą sveikatą.

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 1004 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (3618 žodžiai)
  • Asta
  • Kretinga lankytinos vietos
    10 - 3 balsai (-ų)
Kretinga lankytinos vietos. (2014 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/kretinga-lankytinos-vietos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 19:00
×