Krovinių charakteristika


Inžinerijos savarankiškas darbas. Krovinių Charakteristikos. Technologinė dalis. Optimalus mažiausių tuščių ridų planas. Maršrutų sudarymo schemos. Maršrutų šifrai ir schemos. Automobilio darbo našumo skaičiavimas. Automobilių skaičiaus nustatymas. Automobilio ridos su kroviniu skaičiavimas. Bendrosios automobilių ridos skaičiavimas. Valandinio našumo skaičiavimas. Eksploatacinio greičio skaičiavimas. Vidutinio pervežimų atstumo skaičiavimas. Prastovėtų valandų pakraunant ir iškraunant skaičiavimas. Techniniai eksploataciniai rodikliai. Grafinės dalies skaičiavimas. Išvados.


Tai birus, pirmos klasės krovinys. Punkte A1 (uoste) trąšos yra pakraunamos uostiniu kranu, o vežamos ir iškraunamos savivarčiu punkte B1 ir B2 (bendrovės laukuose).

1.2Durpės

Tai birus, pirmos klasės krovinys. Punkte A2 (durpyne) durpės yra pakraunamos ekskavatoriumi, o vežamos ir iškraunamos savivarčiu punkte B2 (bendrovės laukuose).

1.3 Briketai

Tai kietas, birus, pirmos klasės krovinys. Punkte A3 (durpių įmonėje) briketai yra pakraunami autokrautuvu, vežami bortiniu automobiliu, kadangi briketai yra supakuoti maišuose po 30 kg ir sukrauti ant padėklų. Punkte B3 (katilinėja) briketai autokrautuvu yra iškraunami.

Krovinių charakteristika. (2014 m. Gegužės 14 d.). http://www.mokslobaze.lt/kroviniu-charakteristika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:06