Lanksčios modeliavimo technikos įmonės architektūrai


Įvadas. Įmonės architektūros karkasas. Modeliavimo karkasas. Procesų karkasas. Verslo modeliavimo karkasas ir jo sąryšiai su Zachmano karkasu. Karkaso lygmenys. Verslo modeliavimo architektūros požiūriai. Verslo modeliavimo karkasas. Verslo modeliavimo karkaso ir Zachmano karkaso sąryšis. Procesų karkasas ir jo sąryšis su modeliavimo karkasu. Išvados. Literatūros sąrašas.

Agile metodai, daugiau nei bet kurie kiti, reikalauja daug modeliavimo praktikos ir metodikos žinių, siekiant nustatyti ir įgyvendinti geriausius modeliavimo procesus konkrečiam projektui. Organizaciniame lygmenyje, sistemos kūrimo strategija bent minimaliai turėtų apibrėžti, kur organizacija yra dabar ir kur ji norėtų būti po tam tikro laiko ateityje. Kadangi modeliai yra tiesioginė architektūros karkaso kalba, tai savo ruožtu sudaro galimybę sukurti loginę struktūrą, skirtą aprašyti ir klasifikuoti įmonės viziją.

Šiame referate pateikiamas lankstaus požiūrio pavyzdys, skirtas kurti įmonės informacinės sistemos architektūrai, apibrėžiant verslo procesų modeliavimo karkasą ir jį pritaikyti, naudojant nepriklausomą modeliavimo procesą.

  • Microsoft Word 333 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (2547 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gediminas
  • Lanksčios modeliavimo technikos įmonės architektūrai
    10 - 4 balsai (-ų)
Lanksčios modeliavimo technikos įmonės architektūrai. (2014 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/lankscios-modeliavimo-technikos-imones-architekturai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 20:25
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo