Lietuvos pagalba besivystančioms šalims


Įvadas. Kas yra besivystanti šalis. Besivystančioms šalims būdingi bruožai. Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo politika. Lietuvos parama besivystančioms šalims. Lietuvos teikiama humanitarinė pagalba. Lietuvos parama afganistanui. Lietuvos parama gruzijai. Lietuvos parama moldovai. Lietuvos pagalba afrikos šalims. Lietuvos pagalba baltarusijai. Lietuvos vystomojo bendradarbiavimo įgyvendinimo sunkumai. Oficialios lietuvos paramos. Visuomenės nuomonė apie paramą besivystančioms šalims. Išvados. Literatūra.

Pagalba mažiau išsivysčiusioms šalims, kitaip vadinama „vystomuoju bendradarbiavimu“, yra ne tik moralinis imperatyvas, ne tik „krikščioniška pareiga“ padėti silpnesniems ar vien oficialus įsipareigojimas tarptautinei bendruomenei,kuri padėjo mums, bet ir neišvengiama būtinybė siekiant apsisaugoti nuo įvairių skurdo ir saugumo grėsmių: galimo terorizmo, smurtinių konfliktų ar nelegalios migracijos.

Išsivysčiusios pasaulio šalys turi padėti besivystančioms šalims integruotis į pasaulio

ekonomiką ir leisti arčiau prieiti prie turtingų šalių rinkų. Didėjanti prekybos pasaulio ekonomikoje svarba, privataus kapitalo srautai į menkai išsivysčiusias šalis yra pasaulinės ekonominės integracijos požymiai.

Darbo tikslas: Aptarti kokiu būdu ir kokiam tikslui Lietuva padeda besivystančioms šalims.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 89 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (2551 žodžiai)
  • Karolina
  • Lietuvos pagalba besivystančioms šalims
    9 - 3 balsai (-ų)
Lietuvos pagalba besivystančioms šalims. (2012 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/lietuvos-pagalba-besivystancioms-salims.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:18
×