Lyties keitimo operacija skaidrės


Lyties keitimo operacija. TErminai. Transvesticizmas. Transseksualumas. Lyties keitimas iš teisinės pusės. Lyties Keitimas iš Medicininės pusės. Lyties Keitimas iš Etinės pusės. Bažnyčios požiūris į Lyties keitimą. Pavyzdžiai Kristina Sheffield. Pavyzdžiai Thomas Neuwirth. Išvados. Literatūra.

Kas yra Lyties keitimo operacija? Kas yra transseksualizmas Kas yra Transvesticiszmas Lyties keitimo operacija iš teisinės, medicininės ir etinės pusės Bažnyčios požiūris į Lyties keitimo operacijas Pavyzdžiai Šaltiniai.

XIXa. religinius seksualumo pagrindus iš dalies pakeitė medicinos nuostatos. Tačiau dauguma ankstyvųjų raštų, sukurtų gydytojų, seksualinę elgseną apibūdina taip pat griežtai kaip ir bažnyčia. Kai kurie autoriai manė, kad bet koks seksualinis aktyvumas, nesusijęs su giminės pratęsimu daro fizinę žalą. Tačiau, šiais laikais, jei žmogui jo fizinis kūnas nepatinka ir jis pats nori jį pakeisti, medicina tam neprieštarauja.

Lyties keitimo operaciją pasidarė Thomas "Tom" Neuwirth, labiau žinomas kaip Conchita Wurst. Jis laimėjo 2014 m. “Euroviziją” ir susilaukė daugelio Europos ir viso pasaulio žmonių palaikymo.

  • MS PowerPoint 225 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (840 žodžiai)
  • Osvaldas
  • Lyties keitimo operacija skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Lyties keitimo operacija skaidrės. (2015 m. Kovo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/lyties-keitimo-operacija-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 18 d. 17:29
×