Mados dizainas


Įvadas. Žinios iš Baltosios knygos. Aukštoji mada ištakos, tradicijos, dabartis. Kas yra ir ką veikia dizaineriai. Kokios veiklos yra šiame darbe. Kur ir kokiomis sąlygomis yra dirbamas šis darbas. Kokias priemones/įrangą dizaineriai naudoja. Ko reikia, norint sėkmingai atlikti darbą. Kur galima mokintis aprangos dizaino. Ką galėtų duoti jaunam žmogui/studentui studijos Vilniaus dizaino kolegijoje. Ko galima išmokti per trejus studijų metus. Kuo VDK yra išskirtinė, kitokia mokykla. Mados dizaino programos tikslai. Studijų turinys. Kompetencijos. Studijų trukmė ir kaina. Specialos auditorijos. Išvados. Literatūra.

Kaip profesiją aš pasirinkau madų dizainą. Pasirinkau būtent todėl, nes ji man įdomi kaip profesija ir noriu kuo daugiau sužinoti apie madų dizainą. Mano galvoje sukosi daugybė klausimų. Kas yra madų dizaineriai? Kokiose srityse jie gali dirbti? Kas yra tituliuojama mados šalimi? Kelintame amžiuje buvo pradėtas madų dizainas? Kelintais metais ir kas įkūrė pirmuosius mados namus? Norėjau sužinoti, kiek laiko užima vieno rankų darbo modelio pasiuvimas? Kokias medžiagas naudoja madų dizaineriai? Koki yra žymiausi šiandienos dizaineriai?Kur ir kokiomis sąlygomis yra dirbamas šis darbas? Kokias priemones/įrangą dizaineriai naudoja? Ko reikia, norint sėkmingai atlikti darbą ? Kur galima mokintis norint tapti dizaineriui? Kas yra skatinama jaunam, besimokančiam žmogui? Ko galima išmokti per studijų metus? Kuo Vilniaus dizaino kolegija yra išskirtinė, kitokia mokykla? Koki yra mados dizaino programos tikslai? Koks yra studijų turinys? Kokios yra pagrindinės mokymo kompentencijos? Kokio yra dizaino studijų trukmė ir kaina? Kokios yra specialiosios auditorijos?

  • Dizainas Referatas
  • Microsoft Word 42 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3582 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karolina
  • Mados dizainas
    10 - 3 balsai (-ų)
Mados dizainas. (2013 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/mados-dizainas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 00:16
×