Motoristas


Bendroji dalys. Profesinės rizikos veiksniai , saugos priemonės nuo jų poveikio. Darbuotojo veiksmai prieš pradedant darbą. Darbuotojo veiksmai darbo metu. Darbuotojo veiksmai avariniais atvejais. Darbuotojo veiksmai baigus darbą.

Savarankiškai dirbti motoristu elektriku su elektros įrangą ( toliau motoristas) gali tik 18 metų amžiaus asmenys, turintys išsilavinimą ir išlaikę: medicininį patikrinimą, įvadinį mokymą, saugos darbo metodu mokymą, pirminį instruktavimą darbo vietoje.

Motoristas privalo:2.1. laikytis reglamentų, darbo saugos instrukcijų ir priešgaisrinių saugos reikalavimų, bei darbo taisyklėmis.2.2. Teisingai taikyti kolektyvinę ir individualią apsaugą, rūpintis teikiama apsauginių drabužių, avalynės ir kitos asmeninės apsaugos įrangos naudojimu.2.3. Nedelsiant informuoti savo tiesioginį vadovą apie visas avarijas, kurios įvyko darbo metu, apie profesionalius ligos požymius, taip pat apie situaciją, kuri kelia grėsmę žmonių gyvybei ir sveikatai.2.4 . Žinoti bandymųo įrangos ir apsaugos prietaisų eksploatavimo taisykles. 2.5. Atlikti tik paskirtą darbą.2.6 . Susipažinti su įrangos instrukcijos reikalavimais.

2.7 . Žinoti kur randasi priemones teikiant pirmąją pagalbą, skubią gaisrų gesinimo įrangą, pagrindinius ir avarinius išėjimus, evakuavimo maršrutus.2.8 . Žinoti kaip teisingai pernešti sunkius daiktus.2.9 . Žinoti pirmosios pagalbos ir gaisrinės telefono numerius.2.10 . Darbo vieta tiru būti švari ir tvarkinga.

Apie ligą ar sužalojimą tiek darbe, tiek už jos ribų , jūs turite pranešti asmeniškai arba per kitus asmenis savo vadovui ar vadybininkui įmonėje.

Gaisro aptikimo metu turėtų: nedelsiant informuoti gaisrinę, pranešti savo vadovui, atjungi elektros įrangą gaisro zonoje, pradėti gesinti gesinimo priemonėmis.

Darbo metu, motoristas turi laikytis šių reikalavimų: eiti tik nurodytom platformom ir perėjom; nesedėti ir neapsiremti ant atsiktinių daiktų ir aptavrų; nebėgiuoti ant laiptu; neliesti elektros laidų ir kabelių; nežiūrėti į elektros lanką be akių apsaugos.

  • Laivyba Namų darbas
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1495 žodžiai)
  • Dmitrij
  • Motoristas
    10 - 5 balsai (-ų)
Motoristas. (2016 m. Sausio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/motoristas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:23
×