Radijo dažnis kosmetologijoje



Radijo dažnio naudojimas yra saugus ir patogus, kai neuromaskuliarinio stimuliavimo nutraukimas vyksta prie apytiksliai 100 KHz (1 MHz).
Šiuo metu rinkoje yra vienpoliai, dvipoliai ir tripoliai RF-prietaisai.Estetinėje medicinoje naudojami Vienpoliai prietaisai veikia vien opoliaus principu, darbinis elektrodas yra vienas o antras elektrodas yra pasyvus ir dedamas po nugara klijentui. Šiuo atveju, srovė, teka tarp darbo elektrodo ir antrojo elektrodo, veikdamas ne tik dermos sluoksnį, bet ir poodį. MONOPOLAR prietaisai yra didelio galingumo (pakelia odos temperatūrą iki 60 ° C), todėl veikia dermą ir poodinį riebalų sluoksnį. MONOPOLAR RF-sistemos reikalauja specialios aušinimo sistemos, profesionaliaus odos vertinimo. Atlikus viena sesiją pakartotinės sesijos draudžiamos. MONOPOLAR RF-technikos trūkumas – tai galima odos fibrozė ir poodžio atrofija. Tačiau tokių komplikacijų pasitaiko reti ir jos buna susijusios visų pirma su technologinio proceso pažeidimų. Kai naudojama MONOPOLAR ir unipoliar sistemos elektros srovė teka per visą kūną, ir nepageidaujamų reiškinių rizika yra didesnė nei naujos kartos sistemųAntrosios kartos įrenginių RF bipolinė sistema, sukurta taip, kad darbo zona yra tarp dviejų vienas prie kito išsidėsčiusiais elektrodais. Bipolinių RF darbinis elektrodas turi du poliusus todėl poveikis yra negilus , veikiama tik darbo zona Taikant mažesnės energijos procedūras taip pat duoda teigiamą terapinį poveikį, bet jam pasiekti, reikia atlikti keletą sesijų. Bipolinė sistema yra neveiksminga riebaliniam audiniui, bet suteikia gerų rezultatų odos patempimui.
Bipolar RF įranga naudoja daug mažiau energijos ir sukelia mažesnį sisteminį poveikį organizmui nei MONOPOLAR įrenginių RF.
Naujos, trečios kartos RF prietaisai yra daugiapolinė sistema, kuri naudoja tris ar daugiau elektrodų derinį su pastoviu polių kaita. Tai leidžia RF veikti skirtinguose gyliuose, tai yra junginys mono-bei dvipolio RF prietaisu. Racionaliau paskirstydamas elektros bangas, daugiapolis RF prietaisas reikalauja mažiau energijos nei bipolinio sistemos. Tripolar sistema leidžia, komfortiškai ir neskausmingai atlikti grožio procedūras liginant su uni-, ir bipolar sistemomis(2).
Senatviniai odos pasikeitimai („maišeliai“ ir „mėlynės“ paakiuose, raukšlelės, užkritę viršutiniai vokai, ir pan.);
Putliosios ląstelės išskiria įvairius mediatorius, taip pat ir histaminą, su kuriuo susiję įvairiausi biologiniai efektai, besibaigiantys klinikine išraiška, pavyzdžiui, alerginiu hiperjautrumu, niežuliu, edema, vietine eritema ar įvairiais dermatito tipais. Neabejotina, kad elektromagnetiniai laukai veikia putliąsias ir dendritines ląsteles. Tas poveikis gali pasireikšti granulių išskyrimu. Uždegimą skatinančių medžiagų, pavyzdžiui, histamino, išsiskyrimas iš putliųjų ląstelių sukelia vietinę eritemą, edemą, niežulio ir skausmo jausmą. Somatostatino išsiskyrimas iš dendritinių ląstelių sukelia beprasidedančio uždegimo įspūdį ir jautrumą įprastai šviesai. Visus išvardintus nusiskundimus turėjo elektromagnetiniams laukams jautrūs žmonės.
- Microsoft Word 141 KB
- 2013 m.
- 13 puslapių (1983 žodžiai)
- Kolegija
- Juljana
-