Sunkiausia įveikti save


Rašinys apie save. Rasinelis apie save. Rasinys iveikti save. Kaip įveikti save. Iveikti save rasinys. Iveikti save analize. Kaip iveikti save rasinys. Rasiniai apie save. Rasinelis iveikti save. Rasineliai apie save.

Aš labai dažnai būnu linksma. Beveik visada šypsausi. Kai matau liūdintį draugą, stengiuosi pasidalinti savo viltimi. Bet viduje. Taip dažnai jaučiuosi lyg daužyčiau savo galvą į žmonių abejingumo sieną, kurios aš, tokia maža, vieniša ir silpna, niekaip neįstengiu įveikti. Taip dažnai verkiu be ašarų arba šaukiu be garso. O tas mano išorinis linksmumas. Tik kaukė? Ar tai dviveidiškumas, ar paprasčiausias ir banaliausias vaidinimas!

Aš labai dažnai būnu linksma. Beveik visada šypsausi. Bet viduje. O tas mano išorinis linksmumas. Tik kaukė?!? Ar tai dviveidiškumas, ar paprasčiausias ir banaliausias vaidinimas?.

Aš jau pakankamai stipri, kad susitaikyčiau su tuo, jog pati savęs nenugalėsiu. Juk esu tik žmogus, o kartais tiesiog drebantis padaras ir bandydama įveikti save dar labiau pati save įskaudinčiau. Visgi turėjau kažką padaryti, kad nepaskęsčiau tarp dangaus ir žemės savo sielos gelmėje. Mano paskutinė viltis išlipti iš traukinio, važiuojančio į beprasmybės šalį ,buvo dievas. Tai jis padėjo man įveikti save! O kaipgi stengėsi įveikti save barauskiukas ir skruzdėlytė? Ir kurio iš judviejų kelias yra teisingas? Ar reikia pradėti nuo kovos su savo ydomis, kaip teigė skruzdėlytė, ar verčiau nuveikti ką nors pasaulyje, o tik vėliau keisti save, kaip barauskiukas?.

Dabar galėčiau, kaip skruzdelytė, parašyti laišką mokytojui, arba laišką sau, arba laišką į niekur. Galėčiau dar kartą paliesti savo žaizdas ir gyvenimo nuoskaudas.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (622 žodžiai)
  • Sunkiausia įveikti save
    10 - 2 balsai (-ų)
Sunkiausia įveikti save. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/sunkiausia-iveikti-save.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 23 d. 18:51
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema