Van Horne


William Van Horne. Karjeros pradžia. Kanados Ramiojo vandenyno Geležinkelio statyba(CPR). Veikla su cpr. Vizitas kuboje. Williamo van horne asmenybė. Įdomūs faktai apie William Van Horne. Daugiau įdomių faktų. Van horne įvertinimas. Išvados. Pasaulinė naudos norma (geležinkelių). Šaltiniai.


Gimė 1843m. Ilinojuje. Dirbo vietinėje telegrafo kompanijoje,kur kartu studijavo ir pagrindinius telegrafijos elementus. Oficialus mokymasis mokykloje pasibaigė kai jam buvo 14 m. Būdamas 14 metų amžiaus William pradėjo dirbti, kad išlaikytų savo šeimą.

1857metais darbas Ilinojaus Centriniame Geležinkelyje. 1864 metais pradėjo naują darbą kaip traukinio dispetčeris Blumingtone. 1862 metais darbas Čikagos ir Alton Geležinkelyje . Netrukus tapo ir skyriaus vadovu. 1874 metais Čikaga ir Alton pareigūnai paskyrė jį generaliniu direktoriumi.

1880 metais Hillas ir jo kolegos, tarp jų Monrealio George Stephen, pasirašė didžiulį kontraktą su Kanados vyriausybe, kad pastatytų Ramiojo vandenyno geležinkelį. Hillas rekomendavo,jog geležinkelio statybai vadovautų Van Horne. Vėliau jis užimė generalinio direktoriaus pareigas.

Van Horne nedidelę savo dalį pinigų investavo į Kanados Centrinio Geležinkelio statybą. Jis buvo išrinktas į CPR direktorių valdyba, ir nedelsiant po to Van Horne tapo viceprezidentu,vėliau tapo generaliniu direktoriumi. Van Horne pripažino strateginę vertę CPR prieigos prie geležinkelių į pietus nuo Superior. Jis panaudojo fondus, gautus kaip kompensaciją, kad užbaigtų įsigijimą dviejų linijų į pietus nuo sienos: Mineapolį, Šv. Paul ir Sault Ste Marie ir Dulutą, Pietų Krantą ir Atlantą. Nuo to laiko, bet kokiame krovininės normos kare su amerikiečių geležinkeliu, CPR galėjo laikinai išvengti jo brangios linijos į šiaurę nuo Superior ir panaudoti pietų linijas.

  • Turizmas Skaidrės
  • MS PowerPoint 1763 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (705 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sandra
  • Van Horne
    10 - 8 balsai (-ų)
Van Horne. (2016 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/van-horne.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 01:30
×