Vandens tarša pristatymas


Vandens tarša skaidrės. Vandens tarsa referatas. Vanduo skaidrės. Vandens tersalai. Skaidres apie vandens tarsa. Vandens tarša ppt. Vandens tarsa powerpoint. Vandens tarsos skaidres. Skaidres vandens tarsa. Vandens tarša prezentacija.

Vanduo – itin vertingas ir nepakeičiamas gamtos turtas. Be jo nebūtų gyvybės mūsų planetoje. Vanduo yra sudėtinė dalis visos gyvosios gamtos, visų gyvų organizmų medžiagų apykaitos ir egzistavimo pagrindas. Žmogus be vandens gali išgyventi tik apie savaitę. Su vandeniu labai susijusi žmogaus buitis, rekreacija, taip pat žuvininkystė, pramonė, hidroenergetika, žemės ūkis ir vandens transportas. Dėl nuolatinės vandens apytakos gamtoje formuojasi žemės klimatas, paviršius. Paminėtinos svarbiausios vandenų taršos pasekmės. Vandens taršos mažinimo būdai. Fabrikų išpilami teršalai. Tanklaivių avarijos. Dėl naftos išsiliejimo nukentėję organizmai. Vandens taršos aukos.

VANDENS TARŠOS MAŽINIMO BŪDAIPirmiausia – būtina įgyvendinti svarbiausius vandens taupymo būdus. Vandens taršą žymiai sumažintų: 1. Nuotekų biologinio valymo įrenginių statytba arba esamų rekonstrukcija ir tobulinimas; 2. Apytakinių sistemų diegimas pramonėje ir teršalų kiekio mažinimas technologiniuose procesuose; 3. Tvarka namuose, sodybose, įmonėse ir viešosiose vietose; 4. Saikingas ir protingas mineralinių trąšų bei herbicidų ir pesticidų naudojimas; 5. Nuotekų kaupimo rezervuarų statybų sodybose išvengimas;6. Bendruomeninių ir žmonių informavimo sistema;7. Tarpsektorinis bendradarbiavimas šioje sferoje.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 870 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (372 žodžiai)
  • Dagne
  • Vandens tarša pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Vandens tarša pristatymas. (2011 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/vandens-tarsa-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 01:43
×