Žemės Diena pristatymas


Žemės Diena. Kas yra žemės diena. Žemės diena yra kasmetis renginys. Pirmoji žemės diena. Pirmasis Žemės diena šeima turėjo dalyvius ir Celebrants į dviejų tūkstančių kolegijose ir universitetuose. Tai dabar pastebima. Norėdami įjungti Žemės diena į tvarų metinį renginį. Atliekų tvarkymas. Atliekų tvarkymas – paprastai nuo žmogaus veiklos atlikusių medžiagų (atliekų) surinkimas. Iš šiukšliu galima padaryti daug idomiu dalyku. Oro tarša. Oro teršalus galima suskirstyti į pirminius ir antrinius. Reikia saugoti aplinka kad ji netaptu savartynu.

Žemės diena yra kasmetis renginys, švenčiama balandžio 22, dėl kurio renginiai vyksta visame pasaulyje pademonstruoti paramą aplinkos apsaugai. Ji pirmą kartą buvo švenčiama 1970 metais, ir dabar yra derinami pasaulyje pagal Žemės diena tinklas, ir švenčiama daugiau nei 192 šalių kiekvienais metais.

Tai dabar pastebima 192 šalių, ir koordinuoja nepelno Žemės diena tinklas , kuriam pirmininkauja pirmą Žemės diena 1970 organizatorius Deni Hayes, pagal kurį Žemės diena yra dabar "didžiausia pasaulietinė šventė pasaulyje švenčia daugiau nei milijardas žmonių kiekvienais metais. Aplinkosaugos grupės siekė, kad Žemės diena į dieną veiklai, kuri keičia žmogaus elgesys ir provokuoja politinius pokyčius.

Norėdami įjungti Žemės diena į tvarų metinį renginį, o ne vienas, kad įvyko kas 10 metų, Nelsonas ir Bruce'as Andersonas, New Hampshire pavyzdžiu organizatorius 1990, susiformavo Žemės diena JAV.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 626 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (358 žodžiai)
  • Julius
  • Žemės Diena pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Žemės Diena pristatymas. (2014 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/zemes-diena-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 20:00
×