Žymiausios lankytinos vietos Zalcburge


Austrija. Zalcburgas. Zalcburgas. Žymiausios lankytinos vietos Zalcburge. Tačiau. Jeigu automobilį, autobusą ar net motorolerį. Zalcburgo panorama, rudens metu. Jeigu eiti pėsčiomis sunku, o norisi pamatyti/patirti daugiau, dviračių pagalba galite pamatyti. Nuostabus, tik penkių kilometrų kelias iki rūmų, kur galima pamatyti. „Mirabell Palace“. Kalnai ir upės. Šaltiniai.


Svarbu paminėti, kad šis miestas, tiesiog persisunkęs Mocarto, gyvenusio ir kūrusio čia, didybe.

Zalcburgo katedra yra septyniolikto amžiaus barokinė Zalcburgo Romos katalikų arkivyskupijos katedra.

Kaip ir kiekviena šalis.. tikriausiai kaip ir kiekvienas miestas - Zalcburgas turi ir savų "paslėptų brangakmenių'', kurių turistai, dar nespėjo ištirinėti.

Jeigu automobilį, autobusą ar net motorolerį, iškeistume į kelionę pėsčiomis  - nustebtume, kokią gražią, lankytojų neatrastą gamtą, turi šis miestas.

Atsitraukus, nuo miesto centro (kur visi atvykę ir traukia), paėjus, bent dešimt minučių toleliau, atsiveria miesto nepakartojamo vaizdo panoramos. Tiesiog, galima sustoti ir grožėtis, šio miesto didybe.

Jeigu eiti pėsčiomis sunku, o norisi pamatyti/patirti daugiau, dviračių pagalba galite pamatyti:.

„Hellbrunn“ rūmai yra ankstyvojo baroko stiliaus rūmai, esantys netoli Morzg, pietiniame Zalcburgo miesto rajone, Austrijoje.

  • MS PowerPoint 18668 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (342 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Žymiausios lankytinos vietos Zalcburge
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Žymiausios lankytinos vietos Zalcburge. (2021 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/zymiausios-lankytinos-vietos-zalcburge.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 05:13
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo