Apie knygą Umberto eco Rožės vardas


Umberto eco rožės vardas analize. Rozes vardas analize. Rozes vardas aprasymas. Rozes vardas santrauka. Rozes vardas pagrindine mintis. Umberto eko rozes vardas pagrindine mintis. Umbertas eko rožės vardas referatas. Umberto eco rozes vardas pagrindine mintis. Rožės vardas recenzijos. Rozes vardas siuzetas.

Knygos aprašymas. Mano nuomonė apie knygą. Aš manau, kad knyga yra labai intriguojanti, įtraukianti, nes man labai patinka detektyvai. Knygoje yra ir minčių apie Dievą, religiją, o tai – įdomi tema. Tema. Pagrindinė mintis. Turinys. Apie autorių. Gyvenimas ir kūryba. Aforizmai.

...kiekvienas pasaulio sutvėrimas tarytum knyga ar paveikslas yra mums atspindys. Psl. 26

Nesijuok iš savo artimųjų. Ir tų, kurių negali pamilti, jų bijok. Psl. 67. (Kai vienuolyno bažnyčioje Hubertinas kalbėjosi su Viljamu apie ereziją ir Antikristą. Hubertinas liepė Viljamui būti atsargiam vienuolyne).

Vienintelis dalykas, apie kurį verta galvoti, supratau tai baigdamas savo gyvenimo kelią, yra mirtis. Mirtis yra keliauninko poilsism visų vargų pabaiga. Psl. 69.(Kuomet vienuolyno bažnyčioje Hubertinas kalbėjosi su Viljamu apie jų vienuolyno vienuolį Salvatorę. Šiais žodžiais jis pasiūlė Adsui neimti pavyzdžio iš jo mokytojo – Viljamo ir per daug negalvoti).

...juokas – tai puikus vaistas, kaip ir vonios, kada reikia gydyti kūno ir dvasios negalias, o ypač melancholiją.106psl.

...klysti, aišku, žmogiška, betgi yra žmonių, klystančių dažniau už kitus, ir jie vadinami kvailais... 296psl.

Įsidėmėk, kankinamas arba grasinamas kankinti žmogus pasako ne vien tai, ką padarė, bet ir tai, ką būtų norėjęs padaryti, net jei pats to nesuvokia. Psl. 403.(Kuomet Bernardas Gi viešai tardė raktininką Remigijų ir šis prisipažino nužudęs visus – Venancijų, Severiną ir kitus, nors to iš tikrųjų nepadarė. Todėl Viljamas šią mintelę pasakė savo mokiniui Adsui. Remigijus troško mirties visa savo siela.).

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (2212 žodžiai)
  • Mokykla
  • Viktorija
  • Apie knygą Umberto eco Rožės vardas
    10 - 2 balsai (-ų)
Apie knygą Umberto eco Rožės vardas. (2014 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/apie-knyga-umberto-eco-rozes-vardas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 04 d. 22:46
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo