Buitiniai cheminiai preparatai skaidrės


Buitiniai cheminiai preparatai. Cheminiai preparatai. Cheminių medžiagų nauda. Kenksmingos medžiagos. Kosmetikos priemonės. Šampūnas. Skalbimo milteliai. Indų plovimo priemonės. Buitinės chemijos priemonės su chloru. Buitinės chemijos priemonės su dioksinais. Gamta irgi kenčia.

Svarbiausios medžiagos, iš kurių gaminamos cheminės priemonės, skirtos buičiai: riebalai glicerolis gamtiniai ir dirbtiniai polimerai neorganinės medžiagos Mišiniams reikalingas vanduo ir organiniai tirpikliai, o kad mišinys neišsisluoksniuotų dedama paviršinio aktyvumo medžiagų ( muilo).

Naikina pavojingas bakterijas lengvai išima dėmes nuostabiai išvalo dirbant reikia mažiau laiko ir pastangų palaikoma švara spalvingi drabužiai įvairi kosmetika minkština odą ir t.t...

Chloras anglies dioksidas fenolis acetonas amoniakas aromatinės medžiagos formaldehidas skalbimo milteliai.

Skirtas plaukų priežiūrai Jame esanti paviršinio aktyvumo medžiaga pašalina riebalus nuo plaukų Kiti šampūno priedai padeda sudaryti putas, klampumą, keičia šampūno vandenilio jonų rodiklį, pH, minkština vandenį.

Svarbiausia sudedamoji dalis yra paviršinio aktyvumo medžiaga, vandens minkštikliai – neorganinės druskos ir kiti priedai Skalbimo miltelių tirpalo pH paprastai daug didesnis už 7 ir siekia 10-11.

  • MS PowerPoint 6405 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (333 žodžiai)
  • Rasida
  • Buitiniai cheminiai preparatai skaidrės
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Buitiniai cheminiai preparatai skaidrės. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/buitiniai-cheminiai-preparatai-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 00:37
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo