Chemija visatoje


Chemija žemėje ir už jos. Taigi šiandien mes sužinosim plačiau apie chemija. Pradžia. Tęsiam. Žemė. Daug žmonių chemiją įsivaizduoja tik žemėje. Chemija už žemės ribų. Už žemės ribų. Saulė. Saulės sudetis. Toliau. Apie cheminius elementus. Tiek to bendro suvokimo apie chemiją. Mėgaukites. Ir dar vienas. Ačiū už dėmėsį.

Taigi pradėkim nuo paprasto dalyko, jog chemija yra visur kur tik mes pasižiūrim. Paprasta akimi daug nepamatysi, bet jei susikoncentruosi ir pagalvosi, tai suprasi, jog visur yra elementai, jų junginiai ir reakcijos. Kaip pavyzdį galim pritaikyti kasdienišką situaciją : vandeniu užplikome mums patinkančia arbatą. Karšto vandens dėka išsiskiria aromatas ir susidaro nauji junginiai puodelyje, todėl išgėrus arbatą organizmas išskaido ir panaudoja vertingas medžiagas. Viskas yra sudaryta iš kažko, arbatoje galėjo būti magnio, kalcio, o gal net ir urano. Tereikia paprasto suvokimo ir vaizduotės chemijai įsivaizduoti.

Kiekvienas mūsų veiksmas ar reakcija yra cheminių elementų susijungimo padarinys.

Galim pradėti nuo artimiausio objekto, kuris mums ir davė visus cheminius elementus, kuriuos dabar turim.

  • MS PowerPoint 1184 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (320 žodžiai)
  • Anonimas4u2u
  • Chemija visatoje
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Chemija visatoje. (2015 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/chemija-visatoje.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 13:10
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo