Civilinės saugos įstatymas


Viskas apie civiline sauga. Civilin4s saugos 5statymas. Civilines saaugos įstatymas. Civilines sauugos įstatymas. Civiline sauga 2012 m. įstatymai. Saugaus darba ir civilinės saugos istaymas. Civiline sauga isvados. Lr civilines saugos istatymas skaidres.

Įvadas. Tikslai. Lietuvos respublikos civilinės saugos įstatymas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Susipažinti su civilinės saugos dokumentu ,,Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymu‘‘. Išrinkti tikslią informaciją ir ją pristatyti. Gebėti paaiškinti kas yra civilinė sauga ir kodėl verta žinoti apie civilinę saugą ir saugų darbą. Sužinoti kur galima kreiptis pagalbos įvykus nelaimingam atsitikimui ir kokius veiksmus atlikti nelaimės metu. Kokie yra civilinės saugos tikslai.

Susipažinau su civilinės saugos pagrindiniu dokumentu (įstatymu). Perskaičiuosi šį įstatymą supratau, kad ne viską žinau apie civilinę saugą, kaip apsisaugoti ar apsaugoti kitus ištikus kokiai nors nelaimei. Būtina žinoti bent pagrindinius dalykus apie civilinę saugą, kaip apsisaugoti, kas gali apsaugoti ir į ką kreiptis pagalbos, apsaugos.

Visiems rekomenduoju šį įstatymą perskaityti, nes niekada negalime žinoti kada gali grėsti pavojus mums ar mūsų draugams, šeimai, artimiesiems ar mums patiems.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (4806 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Civilinės saugos įstatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Civilinės saugos įstatymas. (2012 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/civilines-saugos-istatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 22:56
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo