Energetika ir elektrotechnika



Ukmergės Antano Smetonos gimnazija. Energetikos ir elektrotechnikos. Pakalbėti apie energetika. Darbo tikslas. Darbo tikslas supažindinti su elektronikos ūkio šaka Parodyti kaip elektronika naudojame gyvenime Apibudinti. Kas yra electronika. Elektronika – mokslo ir technikos šaka. Kas yra energetika ir kaip ja naudoti. Energetika arba energijos politika – valstybės ekonominės veiklos sritis. Kaip elektronika nauduojame gyvenime. Elektrotechnika yra inžinerijos. Energetikos suvartojimas. 2015 m. nacionalinio elektros energijos gamybos ir vartojimo balanso duomenys rodo. Išvados. Elektronika ir energetika naudojama Pramonėje Kasdieniniame gyvenime. Ačiū už dėmėsi.
Pakalbėti apie energetika ir elektronika Pakalebėti apie jų pritaikymą gyvenime Pakalbėti apie sudarymą ir iš ko pagaminta.
Darbo tikslas supažindinti su elektronikos ūkio šaka Parodyti kaip elektronika naudojame gyvenime Apibudinti, kas yra energetika Kiek suvartojima energetikos lietuvoje.
Kas yra energetika ir kaip ja naudoti.
Elektrotechnika yra inžinerijos sritis, iš esmės susijusi su elektros, elektronikos ir elektromagnetizmo tyrimais bei taikymu. Ji apima daug įvairių posričių, kaip antai: elektronika, kompiuteriai, energetika, telekomunijacijos, valdymo sistemos, radioelektronika ir signalų apdorojimas. Elektrotechnika apima ir elektronikos inžineriją. Elektrotechnika sprendžia problemas, susijusias su tokiomis sistemomis, kaip elektros srovės perdavimo įrenginiai ir elektros mašinos, o elektronikos inžinerija tiria elektronines sistemas, įskaitant kompiuterius, ryšių sistemas, integrines grandines ir radarus. Vertinant kitu aspektu, galima sakyti, kad inžinieriai elektrikai paprastai sprendžia problemas, susijusias su elektros energijos perdavimu, o inžinieriai elektronikai – ieško, kaip panaudoti elektros energiją informacijos apdorojimui.
2015 m. nacionalinio elektros energijos gamybos ir vartojimo balanso duomenys rodo, kad per metus elektros energijos suvartojimas Lietuvoje išaugo 1,4 proc. iki 10,86 mlrd. kilovatvalandžių. Tai didžiausias elektros suvartojimas nuo 2009 ųjų. Per 2015 metus Lietuvoje pagaminta 4,6 mlrd. kilovatvalandžių elektros – tai 13 proc. daugiau nei 2014 metais. Beveik pusę visos šalyje pagamintos elektros generavo atsinaujinančius energijos išteklius naudojančios elektrinės.
- MS PowerPoint 795 KB
- 2016 m.
- Lietuvių
- 10 puslapių (418 žodžiai)
- Gimnazija
- Martynas
-