Filmo ,,Misofobiko gyvenimas'' epizodai


Filmo pavadinimas. Filmo trukmė. Žiūrovo motyvacija. Filmo epizodai.


Danielius jau nuo pat mažens serga šia liga ir metams bėgant ji tik ūmėja. 20 metų vaikinas, retai išeinantis iš namų ir vis dar gyvenantis su tėvais, gyvenime nėra turėjęs nei merginos nei draugų. Jokie psichiatrai ar kiti specialistai negalėjo jam padėti, tad tai buvo tik pačio Danieliaus kova su savimi, su savo mintimis. Jis buvo protingas vaikinas, todėl suprato savo sutrikimo rimtumą ir taip gyventi nebenorėjo, jis suprato, kad tai jam trukdo patirti laimę. Tėvų mirtis kardinaliai pakeičia Danieliaus likimą, jis suprato, kad jis nebegali savimi pasirūpinti būdamas vienas, todėl bando nusižudyti, bet jam sutrukdo vidinis balsas, kuris neleido pasiduoti ir paskatino kovoti. Pirmą kartą jis jautėsi kaip nesavas, tėvų mirtis leido jam suprast kaip viskas trapu ir laikina, tad tai jį įkvėpė ir motyvavo neprarasti vilties ir pradėti gyventi. Stengdamasis įveikti savo fobiją, pirmiausia jis turėjo susidraugauti su savimi ir pamilti gamtą ir tik pasitelkęs minties galią jis pasiekė, tai, ko pasiekt buvo beveik neįmanoma – jis pradėjo gyti.

Koncepcija – šio kūrinio planas, tai leisti žmonėms suprasti kokią dižiulę įtaką turi tavo paties mintys ir įsitikinimai.

Motyvacija – padėti žmonėms, kurie serga įvairiausiais psichiniais sutrikimais, kad tai juos motyvuotų susimąstyti ir keisti savo požiūrį į savo ligą.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (901 žodžiai)
  • Auste
  • Filmo ,,Misofobiko gyvenimas'' epizodai
    10 - 3 balsai (-ų)
Filmo ,,Misofobiko gyvenimas'' epizodai. (2016 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-misofobiko-gyvenimas-epizodai.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 05 d. 12:15
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo