Gaminių atskyrimas pramonėje


Atsitiktinai sumaišytų medžiagų atskyrimas. Trijų dimensijų objektų atskyrimas. Lakštinių medžiagų atskyrimas. Plonų ruošinių atskyrimas. Oro srauto griebtuvai. Nestandžių lakštinių medžiagų atskyrimas. Riedėjimo griebtuvai.

Atsitiktinai orientuotų detalių paėmimo iš dėžės užduotis yra sena beveik kaip pati robotikos

sritis. Pastaraisiais metais problemos, susijusios su atskirų objektų atpažinimu ir orientacija, daugiausia buvo sprendžiamos vietoj sudėtingos vaizdo technikos naudojant vibracinius tiektuvus. Jie yra pakankamai geri standžioms detalėms, turinčioms atitinkamas savybes, užtikrinančias lengvą orientavimą. Tačiau sumaišytos nestandžios detalės sukelia papildomų problemų, kurios trukdo ne tik automatiškai tiekti, bet gali ir sukelti rimtą spūstį tiekime. Nesant paėmimo technikos, kuri gali atskirti objektų ar medžiagų tipus, reikalingas atrankinis paėmimas naudojant sensorinį atpažinimą.

Automatiškai parenkant vieną elementą iš atsitiktinai sumaišytų identiškų objektų krūvos,

tikimybė paimti du ar daugiau tokių objektų yra proporcinga vykdymo įtaiso eigai. Tai akivaizdu, kai atliekamas vieno elemento paėmimas, pavyzdžiui sąvaržėlės, iš pilnos dėžės.

  • Mechanika Referatas
  • Microsoft Word 672 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (1984 žodžiai)
  • Jonas
  • Gaminių atskyrimas pramonėje
    10 - 2 balsai (-ų)
Gaminių atskyrimas pramonėje. (2013 m. Spalio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/gaminiu-atskyrimas-pramoneje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 19:44
×