Gatvės šokiai


Rasinys apie sokius. Gatves sokiu metodika. Šokio filmo analizė. Gatves sokiai referatas. Filmai susiję su gatves sokiais. Sokiai rasinys. Esė apie šokius. Ese apie sokius. Sokiai rasinelis. Ese apie soki.

Rašinys apie gatvės šokius.

Ir ne mažiau svarbūs dar du Klaipėdos šokių klubai. Tai Ingridos Grigišienės šokių studija „Isado“ ir „Intrus“, vadovaujama Mindaugo Lekausko. Abu šie klubai aktyviai dalyvauja ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šokių festivaliuose bei konkursuose, yra daugelio respublikinių ir tarptautinių šokių konkursų laureatai, prizinių vietų laimėtojai, šokių parodų bei seminarų dalyviai Lietuvoje ir Europoje. Šių klubų dėka Lietuvos šokėjų vardas garsėja visoje Europoje.

Domėtis gatvės kultūra pradėjau maždaug tuomet, kai buvo sukurtas garsusis gatvės šokių filmas „Step Up“. O šokti pradėjau daugiau nei prieš dvejus metus ir iki 2010 metų spalio mėnesio šokau Klaipėdos šokių klube „Ufas“. Šio klubo pagalba susipažinau su gatvės šokių kultūra ir kitais Klaipėdos šokėjais. Tačiau šiuo metu šoku AJP studijoje, kuri jau išmokė mane labiau pasitikėti savimi ir niekada nenuleisti rankų.

Visi gatvės šokių klubai yra skirtingi ir kažkuo saviti, taigi kiekvienas gali surasti sau tinkamą kolektyvą. Šiuo metu Lietuvos gatvės šokių sostinė yra Vilnius, bet galbūt ateityje Klaipėda pakeis Vilnių ir galėsime džiaugtis dar didesniais renginiais, dar geresniais ir profesionalesniais šokėjais, kurie garsins Klaipėdą ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje.

  • Menai Recenzija
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2013 m.
  • 2 puslapiai (811 žodžiai)
  • Gabija
  • Gatvės šokiai
    10 - 2 balsai (-ų)
Gatvės šokiai. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/gatves-sokiai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:27
×