Holiday Inn socialinė atsakomybė


Holiday inn Vilnius socialinė atsakomybė. Įvadas. Viešbučio veikla. Holiday inn Vilnius misija. Holiday inn Vilnius vizija. Holiday inn Vilnius vertybės. Holiday inn Vilnius socialinė atsakomybė darbuotojams. Holiday Inn Vilnius socialinė atsakomybė klientams. Rodikliai vartotojo elgesiui nusako šie. Socialinė atsakomybė visuomenei. Holiday Inn Vilnius socialinė atsakomybė aplinkosaugai. Su aplinkos saugojimu susiję įmonės nuostatai. Vandens apsauga. Energijos taupymas. Išvados. Naudota literatūra.

Pasauliui vis žengiant į priekį, sparčiau vystantis turizmui ir ekonomikai, didėja paklausa apgyvendinimo srityje. Steigiantis naujiems viešbučiams didėja ir konkurencingumas. Siekiant, kad įmonė taptų pelninga, būtina nustatyti socialinės atsakomybės rodiklius, kurie visuomenei rodys viešbučio atsakingumą bei taps patrauklia lankytina vieta. Pasirinkome tinklinį viešbutį Holiday Inn Vilnius, kuris yra įsikūręs Vilniuje esančiame verslo rajone, patogioje vietoje, kurią supa keletas labiausiai lankomų sostinės vietų.

Viešbutyje “Holiday Inn” yra 134 kambariai. 30% kambarių yra rūkantiems, kiti – nerūkantiems svečiams. Visi kambariai atitinka reikalaujamus standartus bei yra šiuolaikiškai įrengti su visais patogumais. Kaina parai: nuo 483 Lt.

Viešbutis aktyviai siekia sukurti gerovę ir tvarų vystymąsi bendruomenėse, gerbti ir puoselėti savo kultūrą , tradicijas ir vertybes , ypatingą dėmesį skiriant vaikams ir labiausiai pažeidžiamoms grupėms. Viešbutis stengiasi, kad bendruomenė ir visuomenė būtų aprūpinta geriausiomis paslaugomis esančiomis Holiday Inn Vilnius viešbutyje.

Viešbutis yra įsipareigojęs, kad visos viešbutyje atliekamos operacijos būtų vykdomos naudojant aplinkai saugius būdus, taip pat yra siekiama kuo sparčiau mažinti poveikį aplinkai. Ne tik įmonės vadovai, bet ir visi darbuotojai yra skatinami, bei mokomi kad viešbutis būtų ekologiška bei žalia įmonė. Įmonės politika laikosi aplinkos apsaugos, bei aplinkosaugos teisės aktų.

Nuolatos peržiūrimos ir atnaujinamos priemonės atliekų apimties mažinimui. Ieškoma galimybių perdirbti visas įmanomas atliekas. Pagrindinis tikslas – perdirbti visas atliekas, kurios tik gali būti perdirbamos. Siekiama mažinti energijos bei vandens suvartojimo lygį. Įmonė siekia mažinti taršos lygį.

  • Verslas Skaidrės
  • MS PowerPoint 2851 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 21 puslapis (804 žodžiai)
  • Vilma
  • Holiday Inn socialinė atsakomybė
    10 - 7 balsai (-ų)
Holiday Inn socialinė atsakomybė. (2015 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/holiday-inn-socialine-atsakomybe.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 08:41
×