Investicijų valdymo referatas Lietuvos įmonių plėtra tarptautinėje rinkoje


Įvadas. Tarptautinių įmonių vaidmuo. Tarptautinių įmonių poveikis šalims šeimininkėms. Tarptautinių įmonių poveikis savoms šalims. Kaip kompanijos tampa tarptautinėmis. Reikalinga Kvalifikacija. Įmonės padedančios susirasti užsienio partnerių. Konkurencinė verslo aplinka Europos sąjungoje. Lietuvos įmonių konkurencinės galimybės. Apibendrinimas. Išvados. Sąvokos. Lieteratūra.

Vis labiau mažėjančiame pasaulyje rinkodaros specialistai bendrauja su savo klientais ir rinkodaros partneriais globaliu mastu. Atsiradus reaktyviniams lėktuvams, globaliniams kompiuterių ir telefono tinklams, pasaulinės palydovinės televizinės sistemos, kabeliniai televizijai ir kitoms technikos naujovėms, geografiniai ir kultūriniai atstumai sumažėja. Dabar bendrovės stengiasi ne tik daugiau parduoti tarptautinėse rinkose savo šalyje pagamintų prekių ; jos taip pat daugiau perka užsienyje komponentų ir žaliavų. Tačiau viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo. Kad išgyventų, ne visoms įmonėms reikia imtis rizikos ir skverbtis į tarptautinę rinką. Pavyzdžiui, daugelis įmonių užsiima verslu savo šalyje ir joms tereikia gero rinkodaros plano dirbti vietinėje rinkoje.

Yra keletas veiksnių, galinčių įtraukti bendrovę į tarptautinę rinką. Pasaulio konkurentai gali atakuoti bendrovės vietinę rinką savo geresniais produktais ar žemesnėmis kainomis. Pagaliau gali atrasti užsienio rinkas, siūlančias didesnio pelno galimybes nei vietinėje rinkoje. Šiame darbe pasistengsiu aptarti apie Lietuvos įmonių galimybes skverbtis į tarptautines rinkas galimybes. Kur galima gauti naudingos informacijos, ką reikia žinoti norint užvaldyti tarptautinę rinką.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (5292 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ilona
  • Investicijų valdymo referatas Lietuvos įmonių plėtra tarptautinėje rinkoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Investicijų valdymo referatas Lietuvos įmonių plėtra tarptautinėje rinkoje. (2014 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/investiciju-valdymo-referatas-lietuvos-imoniu-pletra-tarptautineje-rinkoje.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 23 d. 15:59
×